Відтінковий рецепт вівсяного, смак як дитина, від природного вівсяного

Що може бути простіше, ніж вся в соку? Це ідеальне тістечка, яка буде яскравою навіть найсвіжішого осіннього вечора. Я люблю їсти ці печиво з жаром і ароматним какао. І якщо печиво вже холодний, можна замочити його в гарячому напої і відчути, як дитина знову. Магія



У арсеналі будь-якої господині обов'язково є авторський рецепт для вівсяних печива. І дорослі і діти люблять його. І якщо ви ще не отримали, ви можете насолоджуватися нашим рецептом. Я пообіцяю, що це буде добре!

Давайте будемо чесними: деякі люди люблять вівсяні. Але цільне зерно вівсяне не буде зайвим у раціоні. Інтегрувати цей продукт у вашому повсякденному меню легко. Досить приготувати класичний вівсяний cookie за рецептурою харківського майстра Мар'яна Орловська. По дорозі на каналі YouTube ви знайдете безліч неймовірних рецептів. Пальці добре!



Peels Інгредієнти
  • 150г вівсяний
  • 180-200г пшеничного борошна
  • 200 г цукру
  • 100г м'яке вершкове масло
  • 1 яйце
  • 35 мл теплого молока
  • 1,5 ст.л. густого яблука набряк
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ч.л. кориці
  • щіпка
  • горіхи необов'язково


Підготовка
  1. Перш за все, за допомогою блендера для затирання вівсяних. Не потрібно довести їх до стану борошна. У суміші можуть бути більші і менші частини. р.



  2. Потім перемішайте всі сухі інгредієнти. Окремо поєднується яйце, м'яке вершкове масло, злегка тепле молоко і яблуня. Якщо ви не бачили його на кухні, можна сміливо використовувати яблучне пюре. Просто потріть яблуко в дрібній тертці.
  3. Потім поєднати всі компоненти разом і перемішати тісто. Він буде м'яким і м'яким. На даному етапі можна додати подрібнені горіхи до тесту. При бажанні тісто можна відправити в холодильник на півгодини або не менше 15 хвилин. Але це не потрібно.
  4. Тепла духовка до 180 градусів. Поки вона прогріває, утворюються з тестових кульок 35-40 грам. Трохи розтопити кожен і покласти на чашу, покриту пергаментним папером. Обов'язково залишити місце між файлами cookie. Габаритний зображення



  5. Bake oatmeal за 15-18 хвилин при 180 градусах.


Класичні вівсяні печиво: редакційні поради Класичні вівсяні печиво дуже легко висихати. Навіть якщо вам здається, що він ще не готовий (подача може бути м'яким), не слід тримати його в духовці довше, ніж зазначений час. З огляду на те, що масло в складі печива, печиво після охолодження стане більш важкою. Це особливість будь-якого пісочного печива.



Не боятися експериментувати з добавками. Наприклад, можна використовувати горіхи, родзинки, термостійкі шоколадні краплі (хоча б не боїться печі зі звичайним шоколадом), сушені плоди. Якщо ви використовуєте висушені абрикоси, чорносливи або інші великі сухофрукти, розрізають їх дрібно. Мар'янне Орловская радить переконатися, що вони не горять під час приготування.

Я не говорю, що кожна господиня має свій власний рецепт вівсяних. Ось, наприклад, знаменита акторка Наталія Антонова робить її різними. Як точно ви можете дізнатися в нашій статті за посиланням.



Я також збираюся любити рецепт для печива. Помітно поділився своїм колегою Анастасія Чубар. Якщо замінити мед з деякими сиропами (наприклад, дата), випікання підійде не тільки тим, хто швидко, але і для веганів і веганів. Смачний!

А якщо у вас є власний рецепт підпису для вівсяного, обов'язково поділіть їх в коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное