Я варю з басейнами, діти стають різко слухняними, зловживання ароматом цих вафель.

вафлі жирний Я варю з рецептом Lilia Zwit. Я перемішую тісто ввечері, а вранці залишається тільки випікати смачні, хрустки зовні і м'які вафлі всередині. За смаком вафлі за цим рецептом нагадує млинці. духовка може бути як в силіконовій формі, так і в електричній вафельній машині.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти вафельй Діти люблять їх!



Вафлі на олії Інгредієнти для опару
  • 100 мл води
  • 10г дріжджі
  • 1 ст. цукру
  • 4 ст. борошна


Тест інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 1 яйце
  • 60г цукру
  • 350г борошна


Підготовка
  1. Вам необхідно запустити. кухарй Залити теплою водою в чашу, розсипати дріжджі і добре перемішати, щоб дріжджі розчинилися. Додати борошно і цукор, перемішати. Обкладинка рушником і покласти в тепле місце на півгодини.



  2. Приготувати вершкове масло перед рук. У вирощуванні дріжджів додайте одне збите яйце, цукор і охолоджене розтоплене масло. Подивитися його. Додаємо борошно і тісто сумішей до консистенції товстої сметани.



  3. Покрийте тісто кришкою і поставте його в тепле місце півгодини.



  4. Поставте тісто (одна столова ложка) в нагрітій вафлі. Змішувати його золотисто.



  5. Це, аромат Готовий. Подавати їх конденсованим або улюбленим варенням. Бон ацетит!





Редакційна консультація Я також раджу дізнатися, як приготувати хрусткий домашній вафлі з начинкою. Приготуйте і запрошуйте гостей на чай!



Я зробіть вафлі в олії і дріжджах з басейнами. Діти раптом стають слухняними, зловживаючи ароматом цих вафель. До тих пір, поки вафлі спекотні, вони м'які. І коли вони круті, вони стають хрусткою зовні і ніжной Чудовий рецепт, рекомендую його з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное