Пробував Херсон борщ з гальками, я не варююсь по-різному, найдовший варіант

Я люблю ложку в борщу! Сьогодні Я пропоную вам ознайомитися з тонкощі приготування борщу в Херсоні. У Херсоні господиня варять неймовірно поживні речовини борщй Вдоволяє голод протягом тривалого часу, надає міцності, прогріває на сірому і задньому добу, надихає нові досягнення. Я використовував, щоб не варити борщ, але за останні 7 місяців, деякі сили витягують мене в піч. Ще один день я спробував Херсон версію моєї улюбленої страви, вражений! Ви, шановний читач, не пошкодуєте його.



Борщхт з гальками Інгредієнти
  • 400 г м'яса індички з кісткою (можна взяти суп курячий набір)
  • 2.5 л води
  • 5 велика картопля
  • 300г біла капуста
  • 2 буряка
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 1 цибулина
  • 2 ст.л. томатної пасти
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ст.л. борошна
  • 1 яйце
  • 0,1 ч.л. мелений чорний перець
  • 1 ч.л.
  • 1 голова часнику
  • 1 лавровий лист




Підготовка
  1. Як ви знаєте, найсерйозніший борщ вариться на м'ясному бульйоні. М'ясо кипіння з кісткою в слабосоленій воді близько 1 год.


  2. Кожна варта оцінить борщ! Візьміть м'ясо з бульйону, відокремте його від кістки. Відвар чистий, нехай буде прозорим.
  3. Очищена картопля нарізають кубиками і ставлять в бульйон. Залиште його провину на маленькому вогні.
    Р

  4. Очистити буряк і натрієвий на середній тертці. Посмажити улюблену супермодель рослинного масла. Коли буряки стають м'якими і коричневими, сміливо відправляти його до кипіння бульйону.
  5. Зріжте цибулю дрібно, дрібно. Обсмажуємо її в рослинній олії. Коли цибулю стають золотистими, відправляйте томатну пасту на сковороду і вислухайте заправку трохи більше, близько 4 хвилин. Тепер з чіткою совістю додайте його до бульйону!


  6. М'ясо на якому відвар варився, також поміщається в каструлю на цьому етапі.
На якому етапі необхідно додати капусту до Херсонського борщу. Багато господині говорять про те, коли відправити капусту на борщ. Щоб бути впевненим, що капуста збереже стан відступу, а не перетвориться в кашу, надішліть її на каструлю, коли картопля напів вариться. Час для гальок! Змішайте яйце, борошно і сіль, перемішайте тісто. Не забудьте просіяти борошно, будь ласка! Виготовляйте ковбасне тісто, акуратно зріжте на невеликі округи. Відправте гальку до борщу 5 хвилин до готовності їжі.


Коли пишні гальки починають плавати на рубцевій поверхні борщу, швидко знімати каструлю з плити. Додайте дрібно нарізати часникову голову, мелений перець, сухий кріп, лавровий лист. Додайте борщ за 30 хвилин. Подається зі сметаною або майонезом, який любить його? Смачного!




Тексти пісень, а це означає: Ви думаєте, що гальки це те, що. борщДуша, яка співає? травень. Або можливо, секретний інгредієнт є любов'ю господині. Любов для рідних місць, для сусідів і близьких людей. Любов для свободи, поваги інших, доброї волі і оптимізму. Зима буде літати як день, якщо ви варите борщ часто. Його потепління допоможе вам закінчити холод, комфорт і живлення Ваших предків.

Раніше ми сказали, чому працьовиті галицькі господині не заливають оцтом в борщ. Спробуйте рецепт, рекомендую. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное