Чому ви не повинні викинути закінчення нігтів

Я часто маю багато пляшок на полиці. нігті-лакуВи не хочете використовувати більше. Вона стала товстою, з'ясованою, колір перестав любити, занадто перловою, блискітки не потрібні ... Тепер я покажу вам, як використовувати цей цінний замінник для фарби і клею!

Є багато корисних додатків лаку. Вони можуть зафіксувати пухкі коги в каркасі склянок, зупиняти стрілки на капронних щітках. Подрібнювач на шкіряні черевики і сумки можна покрити лаком темного кольору. Навіть великий гвинт на розетці, який слабо проводиться, здатний закріпити лак! Але є більш цікаві трюки, які ви не знаєте, існують!





Невеликий кінчик: не розбавляйте товстий лак з нігтьовою рідиною, краще використовувати спеціальний дилуент, який зазвичай продається в відділі з нігтьовими аксесуарами.

Ви можете пофарбувати лаком все - ручки на шафах, затисках, чашках, різних об'єктів зі скла. Лак буде чудесно замінити акрилову фарбу і можна використовувати деревообробкай Тепер ви побачите, як це зроблено!

Вам потрібно.
  • азоляція
  • Дерев'яні коробки
  • нігті-лаку
  • контейнери






Виробництво
  1. Щоб прикрасити коробку пишним кольором візерунка, потрібно зробити мінімум зусиль. По-перше, ущільнення з стрічкою ті частини коробки, які ви не хочете фарбувати.


  2. Залийте в контейнері з водяними лаками, які добре поєднуються між собою за кольором.


  3. Залишилося набрати прокладку в воді лаком, а колір наноситься. Це розумний спосіб. ви можете використовувати лак для нігтів Для прикраси різних речей!




Як чудовий. мармур Я отримав! Я дуже хочу пофарбувати чашку таким чином: все мені потрібна вода і лак.





Дуже легко. лаки Щоб зробити і прикрасити новорічні іграшки. Ця тема є актуальною зараз, і я буду поділитися з вами ідеями, які я хотів.

Фарбування скляного кулька
  1. Залийте лак всередині скляного кульки.


  2. Поставте його рівномірно, залийте зайвий лак назад в пляшку.


  3. Новий новорічний іграшка готовий!




Це те, як за допомогою лаку ви можете перелягати ювелірні вироби і дати йому розумовий вигляд! Кольоровий лак може покрити будь-які відхилені стразами, будь-які вульгарні блискучі деталі. Чудова ідея для творчості з дітьми

Картини ювелірні вироби
  1. Результат вражає!


  2. Дешеві ювелірні вироби виглядають набагато краще, дуже оригінально!
    р.

  3. Чудова робота простого браслета!




Нарешті, найцікавіше. Я люблю море, я люблю море і море-мотивий З допомогою звичайних оболонок, дрібних і не так, а також лаку для нігтів, можна зробити прекрасні речі. Будь-який може зробити це, навіть я зробив.

Картина морськими шкарпетками
  1. Я не можу подивитися на це! Такі ювелірні вироби тепер популярні і продаються в Інтернеті за вражаючі суми. За допомогою перлового лаку і дрібних страз можна зробити таку підвіску самостійно! Приходьте, це добре виглядає.
    ,00 гривня

  2. Фарба з яскравими лаковими оболонками стане прекрасним замінником для звичайних новорічних іграшок!
    74095.

  3. Ще один варіант!


  4. Дух Різдва!


  5. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я думаю, що це дуже приємно.


  6. Я захопив цю ідею, що робити.


  7. Шкаралупи можна покласти безпосередньо на лампочки гірлянд! Краса, такий теплий і затишний світлий.




Скажіть мені, які ідеї вам сподобалося! Я дуже вдячний, якщо ви повідомите про теми для творчості своїми руками, які приваблюють вас самим. Я пообіцяю зробити історію про це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное