Мама впевнений, що залишається старим, салат готовий 3 раз на сонний

Я люблю гарбуз з усім серцем і шлунком. Я зроблю кашу і супи, пекарні пиріжки, кіче, млинці з ним. Добре, в цьому році я відкрив салат з запеченим гарбузом. Рецепт навчився від матері-в-прави, і вона, в свою чергу, прихопив її в українській шеф-кухарі Євгенія Клопотенко.

Чоловік мама переконаний, що гарбуз перестає старіти. Шукаємо 60 на 67! Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися великим рецептом салату гарбуза. Помаранчеві є обов'язковим!



Салат з запеченим гарбузом Склад
  • 100г сир фета
  • 200г гарбуз
  • 1 помаранчевий
  • 1 зуб. Кошик
  • 3 ст.л. оливкової олії
  • 2 гілочки базиліка
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Промийте гарбуз, наріжте на середні кубики, а потім викладіть на сковороду, накриту пергаментним папером. Посипати гарбуз оливковою олією, додати зубчик часнику (для смаку). Випікайте гарбуз до готовності до 200 градусів.



  2. Вирізати сир фета на невеликі кубики. Порада Євгена Клопотенко: так що сир не розсипається, спочатку змочувати ніжне лезо в воді. до 1 2 4 5+



  3. Зняти з апельсина з невеликою терткою, після чого нарізати філе з апельсина. Для цього апельсин повинен бути очищений від шкіри і ножем вирізають м'якоть між плівками. 748530 р.



  4. Поставте гарбуз на тарілку, шматочки апельсина і фета сиру.



  5. Потім додайте листя базиліка і апельсинову шкірку. Поле. салат оливкова олія і додати сіль і перець за смаком. Подивитись його добре. Бон придаток!





Я також раджу ознайомитися з помилками під час приготування гарбуза каша, яка запобігає його насолоджуватися. Можна додати горіхи, сушені абрикоси, родзинки, мед. Такі інгредієнти поліпшать смак гарбузового кашу!



«Це запечене гарбузове салат зупиняє старіння. Я готую 3 рази на тиждень і я раджу! Як я спробував, я зрозумів, що це було смачним і свіжим. Хочу здивувати їх незвичайним поєднанням інгредієнтів в салаті. Я творча молода леді, не те, що вони, «коза» і Олів'є варення.

Вам подобається цей вид салату?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное