Інструкція по виготовленню салату в хлібі

Після новорічних свят я підготував чоловіка сендвіч з оселедця під шубою. точка є, Закуска Не на плиті, але всередині хліба. Це справжній чоловічий сендвіч! Я даю чоловіка бутерброду, коли він на миті. Я спокійний, мій чоловік повний.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть мені, як зробити салат. "Весна під хутром" в хлібій Чудова сервіровка з історією!





Як прикрасити ялинку під шубою Інгредієнти
  • 1 лист хліба
  • 1 філе оселедця
  • 2 буряка
  • 2 картопля
  • 1 яйце
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 1 зубчик часнику
  • 0,5 ст. л. лимонного соку
  • 0,5 ч.л. оцту
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. цукру
  • майонез
  • зелений






Підготовка
  1. Мій оселедець вже солоний. Необхідно вирізати невеликими шматочками. Підготуйте овочі в будь-який зручний для вас спосіб: бульйони, запечені або просто купуйте готовий.



  2. Цибулю дрібно нарізати і залити окропом, додавши оцет винограду, сіль і цукор. Після півгодини готове мариноване цибулю, тепер можна почати варіння. салат.



  3. Готуємо хліб. Найкраще використовувати Бородіно. Виріжте зверху. Вийняти м'якоть, залишаючи близько 1-1,5 сантиметрів від скоринки. Це повинен бути хлібний ящик, як один на фото. 77629259



  4. На дно хліба покласти картоплю натерти на велику тертці, потім маринувати цибулю. Він був дрібно нарізаний на нього. Зробіть майонезну сітку.



  5. Засолити моркву на середній тертці, покласти їх в хліб, потім натерти яйце і зробити майонезну сітку знову.



  6. Викладаємо буряковий салат: тертий буряк, подрібнений часник, лимонний сік і майонез. Прикрасьте решту трави і зелень.



  7. Обкладинка з верхом хліба, злегка притискаючи, ретельно оберніть харчовою плівкою і помістіть в холодильник для настоювання не менше 2 годин.



  8. Це, сендвіч. салат-бюст готовий. Бон придаток!





Також я пропоную вам рецепт для оселедця в хлібних кошиках. Приготувавши такий незвичайний паштет досить простий, і тартлети з житнього хліба обов'язково здивують навіть найвибагливіших гурманів!



Оселедець під шубою в хлібі - вишукане поєднання гастрономічного смаку і прогресивної творчої думки, яка може працювати чудесами. Люблю мене. стіл 23 лютого цей гумористичний варіант на тему популярної закуски.

Обов'язково спробуйте приготувати, ваш будинок обов'язково оцінить таку творчість!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное