Рецепт ковбас в оболонці пергаменту

Sausages є улюбленою стравою всіх, хто хоче мати швидкий закусок. І незважаючи на сумнівний склад, люди продовжують купувати їх в магазинах.





Після того, як приготування домашньої ковбаски виглядає ускладнено - вимагає ковбасної оболонки і спеціальних приладів.





"Сайт" Він хоче довести інакше і пропонує читачам. ковбасне виробництвоВ наявності є тільки бажання!

Як зробити ковбаси в домашніх умовах Інгредієнти
  • 300г сіль
  • 100 г яловичини
  • 100г лард
  • 1/4 ч.л. нітритової солі
  • 1/4 ч.л. регулярної солі
  • 1/2 ч.л. мелений чорний перець
  • 1/2 ч.л. Прованс трави
  • Папір-папер


Підготовка
  1. Нарізати м'ясо на шматки, потерти її сіллю і зберегти її в холодильнику на добу. Залиште його в морозильній камері перед приготуванням.
  2. Половина м'яса пропускають через м'ясорубку, решту половину і кришку дрібно розрізають.


  3. Додайте спеції і перемішайте фаршу, поки вона не липка.
  4. Розділіть м'ясо в 50 грам. Зробіть їх кальмарами, а потім кальмарами.


  5. Виготовляємо ковбаси на квадратні шматки пергаментного паперу, оберніть «канди» і закріпіть товстими нитками. У списку ковбас без оболонки, наші сьогодні ковбаси не тільки, ми раніше сказали, як приготувати пишні молдавські мітити і пряні фріроли популярні в Бельгії і Німеччині.

  6. Після цього у холодильнику зберігайте «канди» на добу.
  7. Поставте ковбаски в пергаментний папір на мисці і відправте на годину в духовці з температурою 80 градусів.


  8. Готові ковбаски можна використовувати як магазин, тільки не потрібно варити, краще розігрівати в сковороді або в духовці, попередньо знімаючи паперову обгортку.

  9. Бон привіт!


У холодній формі ці пергамент Нагадуємо мене про мої улюблені мисливські ковбаси, які я завжди бере з собою на пікніки і похід.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное