Інструкція з приготування італійського торта з горіхами і кремом

Римські свята не були в вайн, навчалися рецепту дивовижні італійські горіхй Так, так, що горіховий торт італійських кондитерських виробів! У мене є 2 ложки, не більше. Тексти пісень, а це означає: І смак не передати слів, вам потрібно спробувати!

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати найкраще. волоський горіхй Не можна відірвати!

р.



Домашній торт з горіховими інгредієнтами
  • 300г горіхи
  • 300г цукру
  • 2 ч.л. борошна
  • 8 яєчних білків
  • 400 мл крему (33% жирність)
  • 150г чорний шоколад






Підготовка
  1. Очистити горіхи і подрібнити дуже дрібно блендером.



  2. Ударуйте білки міксером, поступово залийте цукор. Додайте подрібнені горіхи і борошно, перемішайте до однорідності.



  3. Виріжте 6 кіл одного діаметра, як форму для випічки. Покладіть одну коло у вигляді, посипте трохи борошна. Покладіть на неї тонкий шар 1/6 частини отриманої маси. Поставте форму в попередньо розігріту до 200 градусів духовки, запікайте 7 хвилин. Потім відразу за допомогою широкої шпатели зніміть коло тесту з форми. Таким чином, випікати ще 5 кола.





  4. Подрібніть 100 грам шоколаду в кубики, потім пофарбуйте їх в водяній бані. Міс з плавленим шоколадом всі кола тіста, крім одного. Нехай тісто охолоне.



  5. Решта шоколаду натирається на великій тертці. Вимийте вершки, встановіть біля 3 ст.л., і поєднайте відпочинок з тертим шоколадом.



  6. Сметана з шоколадною крихтою 5 шоколадно-піщаних тістечок, складіть їх зверху один одному. Поставте незрівняну скоринки зверху. Покрийте торт з залишилися збитими вершками. Можна прикрасити торт шоколадними чіпсами.



  7. Це, млинці готовий. Бон придаток!





Також я пропоную вам смачний рецепт горіхового пирога. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



На додаток до дивовижного смаку торт готують досить просто, я б сказав, що між собою. Тісто, в складі, схожий на те, що виготовляється на французькому десерті - макаруна, і збитих вершків, вони також збиті вершки в Африці.

Шоколадний шар Додає як сировину, так і гіркоту прянощі (Я з 99% шоколаду). Чудовий торт! Завітайте, що цей десерт дуже хороший, щоб пропустити його.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное