Чому важливо поважати чоловіка?

Нерідко це відбувається, коли чоловік або дружина, повністю чарівний, доброзичливий і полоітний людина з незнайомими людьми, перетворюється в свій власний протилежний будинок. Він ірде, відхилений, критикує, забирає на все. Закрити людей подяки Вони чують тільки репроші та зауваження.

І сьогодні видання. "Сайт" Про причини нестерпної поведінки дорослих, за допомогою яких вони знищують власні сім’ї. Критики - прихована агресія. Так є перспектива вирішення таких проблем без введення кінця до відносин?

59075707



Мій чоловік і я був разом 36 років. Спочатку він п'яний, і я блюв його іржі на спирті. Пізніше, за спільними зусиллями, ми позбавили від цієї шкідливої звички, але після того, як він не перестав бути грубим. Навіть заспокійливі люди можуть влаштувати скандал з синього, скаржаться 59-річного Катерини.





«Ми радіємо, але продовжуємо працювати. Всі господиня на мене, мій чоловік не допомагає. Після роботи вона пролягає на дивані і відпочиває, а на вихідні починають навчатися і знаходити несправність. Здається, що в його запасному часі він виливає всю негативність, яка накопичилася на роботі. Це повторюється щодня. й

«Діє від досконалості, і він знає себе. Бездоганно в домашніх умовах. Не можна записатися на прийом до лікаря або оплатити утиліту або навіть знімати гроші з банкомату. Постійно вимагає уваги і похвали. Диворце не є варіантом, тому що чоловіча квартира, і там немає ніде йти, жінка мережива.





Звичайно, це важко жити з кимось, хто заперечує вас весь час. Так ми повинні зробити щось про це. І навіть якщо ви не можете розлучитися, ви повинні зробити це чітким для вашого чоловіка, як близькі люди до нього важливі і корисні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





«Екатерина не тільки вирішує всі побутові питання, але й слугує блискавкою для поганого настрою її чоловіка. Але я серйозно сумніваюся, що вона знаходить час для себе. Чи піклується про своє здоров’я? Ви пам'ятаєте ваші інтереси та інтереси? Займаючи весь час на іншій людині, навіть найближчий, неможливий, психолог Юлія Носова обов'язково.

«Жіноча жінка повинна намагатися розкладати випадки на наступний місяць, з урахуванням власних побажань. І хоча вона не вказала, де вона живе, сьогодні майже кожен місто має багато культурних подій, які ви можете відвідати для відпочинку.

6076747р.



Це краще створити детальний план дій для цього, щоб ви не забули піти на виставку, і відвідати подруги, і зробити себе щасливою поїздкою до кінотеатру... Головне, що Катерина сама зацікавила. Але для бездопоможного чоловіка письмові інструкції про те, як виконувати господарські хори при відсутності дружини можна намальовувати. й

«Коли ми цінуємо наші хобі та вільний час, наші рідні починають це врахувати та повагу. І якщо ви намагаєтеся зробити домашню роботу, то вони самі розуміють, наскільки вони близькі люди роблять для них. Людина, ймовірно, усвідомлює, що світ не тільки навколо нього, і тому потрібно врахувати не тільки свої бажання, але і потреби дружини.





Дякуємо за Вашу дружину Ви можете сказати, але не кожна людина це робить. Нагнічення і взаємні перепади швидко стають нормою, уособлює щоденну сторону життя разом. Після того, як наші очікування не зустрілися, важко містити роздратування.

Однак дорослий повинен розуміти, що ніхто не ідеальний, і тому немає ідеальної людини, ідеальної дії, або ідеальні відносини. І тільки, відокремивши на добрі моменти і повагу один одному, можна побудувати міцну і щасливу сім'ю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное