Як спростити навчання англійською мовою

Добрий друг шахти вивчав англійську на тривалий час. Я пішов на курси, навчався самостійно, переглядаючи фільми в оригінальному режимі. Що я можу сказати, я зробив мій кращий. Але вона ще мала одну проблему. слово-замовленняй





У той час вона допомогла одній простої схеми, яка чітко визначає структуру пропозиції і допомагає. Записатисяй Редакція "Сайт" Він розділяє цей візерунок з вами. Ми сподіваємося, що це зробить ваше життя простіше і допомогти вам вивчати англійську мову.

Замовлення Word - це складна тема для будь-якого вивчення англійської мови, особливо для новачків. Ми звикли до мовного зловживання. Я думаю, що багато різних способів, щоб зробити той самий вирок російською мовою. Поставляйте по сусідству слова без перемир'я, і кожен буде зрозуміти вас будь-яким чином.

Наприклад, кролики похили мене в сні. Тепер робіть трохи: уві сні кролики побігли після мене. Звуки добре в будь-якому випадку. Давайте спробуємо трохи більше хребта: кролики побігли після мене уві сні. Але все ще не вважається помилкою. І ви можете піти і змінити будь-які слова.

В англійській мові не так очевидний зв'язок слів. Визначено порядок слів. Так це строгий, фіксований. Крок праворуч, крок до лівої, і він вже не зрозуміло, хто працював після чого або в якому снізі.

Щоб зробити все простим і зрозумілим з кроликами, допоможе проста схема SVOMPT. Повідомляємо кожного листа, щоб очистити кроликів допоможе.





  1. S - предмет (підпис)
    У першому місці завжди є предмет (який? що?). Головним характером є кролик (раббіт). Ось де ми починаємо вирок. 417794



  2. V - дієслово (верб)
    Як правило, англійські вироки не існують без дієслова (що робити?). І це в другому місці в пропозиції. Після того, як ми вирішили, що ми йдемо про те, що він робить. У кролика, наприклад, був переїзд.



  3. O - об'єкт (видача)
    Додаток (який?) не завжди у вирокі. Але якщо є, то обов'язково пов'язаний з дією. Ви можете бути декількома з них, але всі вони будуть в речення після дієслова. Прийміть ще один вирок: У мене була смішна мрія про кроликів. У мене була смішна мрія про кроликів..



  4. М - спосіб (моде дії)
    Поговоримо про те, як наші кролики побігли. У нас є оголошення (як?). Кролик повільно рухався і тихий.



  5. P - місце (місце)
    Ми з'ясували, як переїхала кролик, тепер ми розповімо вам, де це зробив. Уві сні переїхала кролик. Уві сні з'явився кролик.



  6. Т - час (час)
    На самому кінці вироку можна розповісти, коли саме відбувалися події. Як правило, ми говоримо про час в кінці вироку, хоча є незначні винятки, але про це пізніше. Так кролик переїхала повільно і спокійно уві сні минулу ніч. Уві сні уві сні триватиме кролик. Так ми роз’ясували всі деталі історії. Р





Тепер кілька слів про винятки. Іноді необхідно підкреслити місце або час, після чого ця інформація може бути привезена до початку вироку. І прикмети можуть іноді стояти перед дією, але це вже в деяких випадках. В той час як вам не потрібно заповнювати голову цими нюансами прийдуть до вас з часом.

Напишіть цей короткий текст. Пара десятків вироків, які ви будуєте, все ще запекли, а потім вони почнуть складати себе. Головне, щоб зловити сутність, а потім вона піде сама. Важливо практикувати кожен день і говорити більше англійською мовою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное