Рецепт приготування білків для молока

Я іноді відчуваю себе як їжі щось, як біле м'ясо. «Соложирний, жирний. Я дуже хочу, я не знаю, чому. й





Я, не дуже корисний ... Але якщо ви не можете, але ви хочете, що ви можете! "Сайт" запрошує читачів, щоб насолодитися свіжими білками власного приготування з якісною та соковитою начинкою.

Білки на молочних інгредієнтах для тіста
  • 2.5 ст. борошна
  • 200 мл молока (або суміші молока і води)
  • 7g сухих дріжджів
  • 1/2 ч.л. солі
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • щіпка
  • рослинно-масляний


Наповнення інгредієнтів
  • 350г свинячий фарш
  • 3 цибулини
  • 2 ст.л. молока
  • сіль і перець


Підготовка
  1. У 50 мл теплих молочних дріжджів і цукру.
    р.

  2. Залиште на 15-20 хвилин в теплому місці.
  3. Змішайте сіль, молочні залишки і пару. Частково вводять сіяне борошно.


  4. Зніміть тісто, поки не перестане липати руки.
  5. Змастити тісто рослинною олією, покласти її на, накрити її серветкою і залишити її теплою протягом 1 години.
  6. Миємо цибулю на великій тертці або натерти в блендері, змішайте з м'ясом, сіллю і перчиками. І наповнювач Вийшла дуже соковита, цибуля повинна бути не менше половини м'яса.
    р.

  7. Якщо м'ясо ще висохне, додайте пару ложок молока.


  8. Формуйте товсту ковбасу з тіста, а потім наріжте на 8-10 штук.


  9. Розкачати шматочки з валиком, щоб отримати торт діаметром близько 12 сантиметрів і товщиною 5-6 мм.
  10. Покладіть столову ложку фаршу в центрі, злегка розтопивши начинку.


  11. Форма білого чоловіка. Можна зробити традиційну білу людину з отвором посередині, або можна повністю закрити її. Зберіть краї тесту в центр, а потім щільно зануріть. Поверніть білу людину відразу.


  12. Візьміть горщик або каструлю з високими сторонами. Олія в ній повинна бути достатньою для покриття білків до половини товщини.
  13. Зігріваємо вершкове масло добре. Щоб перевірити, чи нагрівають вершкове масло або ні, перекидають в неї сухар. Якщо масло починає кип'ятити, його нагрівають.
  14. Покладіть білі чоловіки внизу в гарячому маслі. Слід зазначити, що під час смаження тісто починає підходити, підвищуючи обсяг. Підігрів протягом 2-3 хвилин на кожну сторону до утворення обертової скоринки.


    Для тих, хто обожнює білки, але хто з яких причин категорично забороняється харчуватися смаженою їжею, є чудова альтернатива - татарські білки, або перемішати. Це ті ж круглі коржі з м'ясною начинкою, тільки запечені в духовці.

  15. Покладіть білки на паперові рушники, щоб видалити зайвий жир.


  16. Це, білий хлопець готовий. Подавати їх гарячими на столі.
  17. Бон привіт!


Домашні білки Це не те, що продається на ринку або на дорожніх столах. Негарант, з ніжною м'ясною начинкою, повітряним тісто і хрусткою розігрітою скоринкою, вони просто розтоплюють в роті. Після того, як їсти їх один раз, ви навряд чи можете подивитися на нездорову вуличну їжу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное