Кілька ідей облаштування клумби в саду

Старий друг прибув у вечір на вечерю. Він пішов, потім, з трубою на веранді, раптом я чую - кричущий. Я з ним, і він отримав туман на старому туалеті. У мене є тільки клумба там давно. Боже Я не шкода. Він каже, що в темряві він не дуже чіткий, приступно вирішив, що реальний. О, вони сміхалися! У мене є багато цікавих речей в саду.





Моя дружина - фанат рослин і квітів. В домашніх умовах, звичайно, і в саду є дзеркало. Я йду там, як казка. Я пишаю, що коли це час, щоб зробити Ремонт ванної кімнати та туалетуЯ був тим, хто прийшов з ідеї отримання зайвого туалету. В першу чергу дружини протистояли, бо взимку, що буде виглядати так? Чи є туалет на газоні? Ми домовилися, що якщо це не приємно, я взяв його до скидання.





Який туалет мрії? Саме про що сниться. У мене є хороша фантазія, але вона виходить, я не тільки один так розумний. В інтернеті, як і на вас - люди вже вгадали все! Моя дружина також знайшла деякі цікаві ідеї, які вона зробила в подібному вигляді. Всі ночі. Ми любимо, як смарт ми були.



Прізвище

Я маю на увазі, що ви шукаєте. класний Ви можете зробити його своїми руками. Якщо ви живете в творчому старті і ви готові створити, то що все може служити непровадженим матеріалом. Літерально. Шукайте ідею Як кажуть, не єдиний туалет, але і танк.



Прізвище

Але в ванній кімнаті зазвичай живе не тільки туалет, прямо замітка вас. Де я кладу стару ванну і миття? Ручка тепер кріпиться, але ванна може мати труднощі - загальний. Якщо місце дозволяє, то не дайте розмір зупинитися!



Прізвище





Pinterest і це рішення, що моя дружина любила багато. Оскільки вона зробила подібні горщики. У вас немає ідеї, що відбувається. А. ВзуттяЩо вона не хоче носити більше, але це було сором'язливим, щоб позбутися від! Давайте жити.





Якщо ви можете зробити це з улюбленими каблуками, то що заважає мені зробити те ж саме з моїми похідними черевики, які вже досить втрачені? Абсолютно, нічого. Я просто відкрив мій рот.

15835425



Прізвище Ось деякі фотографії, які буквально отримали нас збудженими. Здається, що це найбільш весело, що ви можете подумати про дизайн садових ділянок. Люди відразу розуміють, що митці живуть тут, і вони бачити це.





Найпопулярніші

Прізвище

І це нагадувати вам, де все почалося. У звичайному унітазі, який є ризиком утилізації, ще має шанс стати роботою мистецтва. Чи не існує символіка?

701264

Прізвище

Якщо ви вирішили дати вам можливість безкоштовно змінити свою уяву, то дайте імпульс принести вам якомога більше радості. Все, що ви повинні зробити, вибрати. багаторічнийй Якщо вам подобається мріяти літніх вечірок, які прийдуть дуже скоро, то подивіться на цей вибір нічних квітів з редакції. "Сайт" для вашого нового ліжка. І в той же час поділився статтю з іншими і обов'язково поділяться досвідом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное