Інструкція для приготування шматочка торта з маком і сиропом

Мій чоловік тільки любить його. свінгериТак що я збираюся зробити цей торт на його наступний день. Рецепт прийшов з мого бабуся. Він був після того, як мій дід запропонував мені бабуся.

Тісто в випічці є найбільш ніжним, начинка не повинна бути передана в слова ... Краще розібрати торт своїми руками на окремих бункерах. Дуже дякую!





Буни з дріжджового тіста Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. макухай Не можна відірвати!

Тест інгредієнти
  • 125 мл молока
  • 12 г пресованих дріжджів (або 4 г сухих)
  • 2 ст. цукру
  • 4г ванільний цукор
  • 1 яйце
  • 1 жовток
  • 300-320г борошна
  • 70г вершкове масло
  • щіпка


Попійні інгредієнти для наповнення
  • 100г мапи
  • 100г цукру
  • 0,5 ст. л.
  • 4г ванільний цукор
  • 150 мл молока
  • 40г вершкове масло
  • щіпка


Склад для сиропу
  • 50 мл води
  • 50г цукру
  • 1 яйце (змащувати торт)






Підготовка
  1. Щоб приготувати тест, прогрійте молоко. У окремому контейнері змішайте дріжджі з цукром. Залийте половину теплого молока, перемішайте. Також додайте 1 столову ложку борошна з загального рецепту. Перемішайте і залиште суміш на 5-10 хвилин.



  2. Змішайте розм'якшене масло з рештою цукром і збийте міксером до легкої і пишної маси. Додаємо до олії 1 яйце і інший жовток. Додати ванільний цукор і сіль.



  3. Залийте залишилися молочні та дріжджові пари. Перемішайте, потім додайте трохи борошна і перемішайте тісто. Перемішайте тісто близько 10 хвилин. Тісто повинно бути м'яким, нелипким, еластичним до дотику.



  4. Зберіть тісто в один просвіт, перенесіть його в масляну форму, накрийте її харчовою плівкою і поставте її в тепле місце протягом 1,5 годин. 3250Р. 3700Р.



  5. Поки тісто настоюється, варто приготувати начинку. Суха макова шліфована в кавовій шліфовці або з блендером. Необхідно зробити м'яку однорідну маку. Наземний мак залити в відро. Додайте манну, цукор і ванільний цукор. ретельно перемішати.

    р.



  6. Залийте молоко в маковий мікс відро. Поставте на середню вогонь, доведіть до кипіння і відваріть до повного загущення маси приблизно 15 хвилин. Видаліть домашню начинку з плити, додайте вершкове масло. Стирайте до однорідності, нехай начинка охолоне повністю.





  7. Кругла форма для випікання була випалена пергаментним папером, а потім змащена невеликою шматочкою вершкового масла. Візьміть тісто. На пилоподібному борошняному столі прокочуйте тісто на довгий шар розміром 50 до 30 сантиметрів. Покладіть макову начинку і рівномірно розподіліть її по всій шарі тесту.





  8. Переверніть тісто в рулон, щічте краю. Наріжте рулон на шматочки близько 3 сантиметрів товстої. Покладіть їх у форму, зріжте, поруч один. Покрийте торт харчовою плівкою і залиште його на іншу годину, щоб розмотати.



  9. Перед випіканням змастити торт з збитим яйцем. До 180 градусів за 35 хвилин.



  10. Поки торт знаходиться в духовці, зробіть сироп. Залийте воду в невеликий горщик, додайте цукор. Поставте на вогонь, доведіть до кипіння і відваріть ще 3 хвилини. Не забудьте періодично розмішувати! Прохолодний.



  11. Готовий, злегка охолоджений торт, залити сиропом.



  12. Це, свінгери готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную дізнатися цікавий рецепт для макового торта "Фантазія". Цей ласощі обов'язково порадує всіх солодких зубів, адже вишня з шоколадом завжди є безпрограшним варіантом!



Це дійсно рай торт! З'їсти дуже швидко, тому що кожен шматок буквально тане в роті. Добре сироп дає дуже соковитість, що так не вистачає. свінгерий

Обов'язково смакувати цю ніжність!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное