Як зробити медомона в мультиварці

Ви хочете спробувати ваш хлібобулочний апарат довгий час, але ви не можете знайти правильний рецепт?

Редакція "Сайт" Я вже подбала про це!

999 р.



Сьогодні ми підготували для вас. Мапа З ківі і сметаною.

Найважче, що ви повинні зробити, чекаєте ніч перед дегустацією готового десерту.

Як приготувати медові інгредієнти
  • 300г борошна
  • 3 яйця
  • 100г масло
  • 250г цукру
  • 4 ст. меду
  • 1 ч.л. соди
  • 8g крем загусник
  • 600г сметана
  • 100 г цукрового порошку
  • 2 ківі
  • Кошик


Потужність: 860 Вт

Програма: Випічка (80 хвилин)

Підготовка
  1. Візьміть велику глибоку миску і потріть цукор в ній з розм'якшеним маслом. Потім збивають яйця в чашу, збиваючи інгредієнти міксером. Обов'язково встановіть максимальну швидкість, щоб яєчна маса була бажаною консистенцією.





  2. Помістіть мед в невеликий алюмінієвий стейк і додайте соду до неї. Поставте стейк на вогонь і нагрійте мед, постійно помішуючи, поки він збільшується в обсязі. Потім зніміть плиту, дочекайтеся, поки мед трохи охолоне, і перемішайте з яєчною масою.

    Додайте просіяне борошно до загальної чаші і перемішайте густе тісто.





  3. Змастити миску з вершковим маслом, покласти тісто в ній і поверніть на програму випічки на 80 хвилин.



  4. Візьміть готовий торт з мультиварки і покласти на гриль для повного охолодження. Коли торт повністю охолоне, перемістіть його на пластину і наріжте на три рівні частини.





  5. Для приготування медовий кремПара сметани зі сметаною загусткою і цукровою пудрою. Вічно змащувати кожну скоринку вершками і наносити її до одного. Потім відправте торт до холодильника замочити його.





  6. В кінці залишається тільки акуратно змащувати верх і боки торта з залишками вершки, а також прикрасити шкіркою ківі і тертим шоколадом.





Це його. Шукайте цю роботу! Як ви можете протистояти, не намагатися шматка?





Я сподіваюся, що ви і ваша сім'я, як це торт.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное