Рецепт пісної олії боби

Кріплення вже на носі, і готовність до неї далеко від кількості. Вам необхідно думати про те, що їсти протягом цього періоду, щоб без пошкоджень. Немає, що скасувала роботу, вона займає багато енергії. Я пам'ятаю з дружиною, що мій бабуся зробив цікавий боби крем, який був використаний замість вершкового масла. Моя бабуся тримала швидко, але ми ніколи не відчували дискомфорту про це.





Бджоли добре. Не суперечать релігійним принципам. Не кожен любить його самостійно. Але лякати. Редакція "Сайт" Я просто так гакнув на нього. По-перше, легко приготувати, по-друге, він підходить для спорту, і по-третє, він не порушує пост. Ще один важливий момент! Спробуйте приготувати. квасоляМорква і горіхи, і ми розглянемо, що відбувається.





Як зробити смачні зерна Інгредієнти
  • 1 ст.л. кв.
  • 3/4 тб горіхи
  • 1 морква.
  • Цибулю 1 шт.
  • часник 1 зубчик
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Варимо до готовності квасоля, в кінці потрібно сіяти. Щоб зробити квасолю м'яким і варити швидше, залийте його холодною водою і залиште її на кілька годин.



  2. Втратити на велику тертальну моркву і дрібно порубати цибулю. Посмажуйте їх разом в каструлі на невеликій кількості рослинного масла. Р



  3. Також смажені горіхи в сковороді, але вже в сухому вигляді. Переконайтеся, що вони не горять, не роблять великий вогонь. Головне завдання - висушити, дати трохи запаху.



  4. Коли всі інгредієнти готові, пропускають все через м'ясорубку, додають сіль і перець за смаком. У пасті додати часник, який необхідно проштовхувати через часникову муфту. При цьому процес підготовки завершено.



  5. Поставте на холодильник. Коли він охолоне, його можна нарізати на комфортні шматки, які можна покласти на хліб. Для того, щоб квасоля була м'якою, можна додати дві столові ложки пісного майонезу до неї, після чого її не замерзнуть. Подаємо чай, поширюємо на хліб і в інших варіантах, які підходять вашій душі.





Ось ми йдемо. варена квасоля Це стає справжнім дивним блюдом. Якщо вам подобається, варіть його принаймні щодня, додайте різні спеції та компоненти, знайдіть свій смак. Не забудьте поділитися враженнями в коментарях і розповісти про цей рецепт друзям, які збираються приклеїти в пост - це обов'язково прийде в зручний для них час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное