Інструкція по виготовленню млинця торта "Червоний оксамит"

Щодо виготовлення млинців для Масляної, і I--- млинцій І не просто млинець з вершками, але реальний «Червоний оксамит», тільки роль бісквітного торта в ньому виконується червоної млинці.

Це дуже романтичний і смачний торт, який не складно приготувати. Млинці не повинні бути ідеальними у формі. Тонкі червоні млинці і ніжний крем просто розтопити в роті!





Млинці торт з сирим кремом Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. Червоний оксамитовий млинець тортй Не можна відірвати!

Тест інгредієнти
  • 240г борошна
  • 600 мл молока
  • КСНУМКСг какао
  • 4 яйця
  • 15г ванільний цукор
  • 90г цукровий порошок
  • 50г рослинної олії
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. харчового барвника


Вершкові інгредієнти
  • 500 мл крему (33%)
  • 300г сир
  • 190г цукровий порошок


р.



Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто, просіяти борошно, какао і цукровий пісок, додати ванільний цукор і сіль на них. Подивитись його добре. Додайте яйця і перемішайте знову, але з королою.



  2. Поступово додайте молоко до кімнатної температури. Перемішайте до однорідного стану без грудочок, а потім залийте рослинне масло і перемішайте знову.



  3. Тепер це час барвника. Я зазвичай використовую АміКлор Супер червоний гель харчовий барвник. Для цієї кількості тесту досить 1 чайна ложка. Покрийте ємність тесту харчовою плівкою і залиште при кімнатній температурі півгодини.





  4. Змащувати каструлю (У мене діаметр 18 сантиметрів), змащувати її рослинною олією при випіканні першого млинця. Залийте невелику кількість тесту на сковороді, випікайте по обидва боки.



  5. Щоб приготувати вершки, збийте охолодженим кремом з цукровою пудрою, потім додайте вершковий сир. Подивитись знову на низьких відтворах міксера до отримання однорідної маси.



  6. На широку пластину викласти перший млинець, зверху - близько 1,5 столових ложки вершки. Смажити вершки по млинці. Викласти наступний млинець зверху і таким чином зібрати весь торт, змащуючи кожен млинець з вершками. Смариньте бічну сторону і верхню частину торта з залишився кремом. Поставте торт в холодильник на 4 години.





  7. Це, млинці готовий. Бодибилдерши!





Я також хочу дізнатися, як зробити шоколадний торт. Французька делікатеса, яка буквально розтоплює у роті!



Торт яскравий, красивий і дуже смачний! Якщо ви проти використання барвника, ви можете просто не додати його або замінити його натуральним: буряковий сік (фуксія), буряк + морква (червоний), турмерик (жовтий), чорниця (пурпурний активований), charcoal (чорний)... Політ фантазії необмежений!

Будьте впевнені, що ваш будинок обов'язково оцінить це. "Червоний оксамит" Варто.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное