Чому слід додати банан до млинцевого тіста

У середині тижня я хочу напаперувати вдома. млинцій Насолодіться кулінарними рецептами млинців, які чудово підходять для смачного сніданку.

Щоб зробити млинці оксамитовими і ароматними, додайте банан до тесту. Вони готують супер просто, з цієї кількості тесту настає 14 млинців діаметром 20-22 сантиметрів. Вони прекрасно смакують!





Млинці з бананом сьогодні видання "Сайт" Він розповість, як приготувати. беладоннай Чудовий чай або кава!

Тест інгредієнти
  • 140г борошна
  • 1 яйце
  • 1 банан
  • 3 ст. цукру
  • 35г вершкове масло
  • 370г молока
  • 10г розпушувач
  • щіпка






Підготовка
  1. У глибокій мисці збити яйце, сіль і цукор з королою до утворення легкої піни.



  2. Залити молоко і розтопити вершкове масло в тісто. Подивитись його добре.



  3. У окремому контейнері змішайте борошно з розпушувачем. В 2 дози додайте рідкі інгредієнти до сухих. Це дуже важливо, тому тісто буде гладким і без грудочок.



  4. Пробити банан з виделкою. Немає необхідності у однорідній консистенції. Це набагато краще, якщо є великі шматки банана. Додати банан до тесту і добре перемішати.



  5. Теплі млинці в нагрітій сковороді з двох сторін до золотистого кольору. Перед першим млинцем оливаємо каструлю, а потім при бажанні.



  6. Це, беладонна Готовий. Бодибилдерши!





Я також хочу дізнатися, як зробити червоний оксамитовий торт. Це дуже романтичний і смачний торт, який не складно приготувати. Млинці не повинні бути ідеальними у формі. Тонкі червоні млинці і ніжний крем просто розтопити в роті!



Млинці за цим рецептом виходять ніжні, м'які, ароматні, з приємним беладоннай Ці бананові млинці обов'язково будуть любити ваш будинок. Смачний, дуже корисний!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное