Салат Червоних Поппів і чому слід приготувати його

Навесні я хочу щось легко. Після зимових бенкетів і свят, потрібно подарувати організму відпочинок. Крім того, майже всі мої великогабаритні консервації, і мій чоловік і діти вимагають вітамінів.

Я прийшов до порятунку смачного салату з курячим бенкетом. Крім того, вона має свіжі томати, промені, гриби і сир - всі інгредієнти чудово поєднуються один з одним. Я не можу чекати, щоб почати готувати!



Салат томатів і цибулі славиться своїм візуальним дизайном. За допомогою інгредієнтів викладаються квіти у вигляді маків. Тому салат називають «Червоними маками» - елегантно, смачно і дуже легко приготувати. Кукурудза красива і смачна.

, Україна

інгредієнти
  • 300г курячий груди
  • 150 г консервованих грибів
  • 130г твердий сир
  • 3 помідори
  • зелена
  • 2 ст. майонезу
  • 1 щіпка маки
  • щіпка
  • сіль




Підготовка
  1. Візьміть копчені груди, помідори і консервий Куб інгредієнти. Потім на невеликій тертці перетираємо сир і натертимемо зелену цибулю.



  2. Салат буде шарувати. Першим шаром є куряче дріжджі, за ним є майонезна сітка. Другий шар складається з грибів, посипаних зеленню та іншої майонезної сітки.



  3. Потім шар нарізаних помідорів. Помідори слід добре посолити і ретельно змащувати майонезом. Також змащуйте салат з усіх боків - блюдо слід добре замочити. Посипаємо тертим сиром зверху і формуємо його.



  4. Ми прикрашаємо салат тонко нарізаними помідорами: формуємо квіткову форму з інгредієнтів. Квітка повинна виглядати як червоний мак. Дайте безкоштовної смоли в уяву і прикрасить краю салату, додаючи зелень у вигляді пелюсток. Також можна додати трохи маку в середині прикраси.





Курячий і томатний салат готовий. Корисний, соковитий, багатий білками і вітамінами страв. Весна на вашому дверцятому, легкості та свіжості на столі. Все, що ми повинні зробити це салатом. Подаємо на стіл, подивіться реакцію гостей - блюдо здивує їх вишуканим виглядом і смаком. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное