Як мотивувати себе

Впевнений психоаналітик Еріх Зм був переконаний одне: природа неврозу полягає в вираженні моральних проблем, а її симптоми є результатом нерозчинених моральних конфліктів. Основна проблема сучасності, як вона побачила, є особистою байдужістю до себе.



Ерік Зем показує необхідність зміни способу життя на основі бажання людини відмовитися від різних форм володіння, щоб бути самим в першому місці. Редакція "Сайт" для вас мотивація у вигляді котирування від відомого аналітика, який допоможе поглянути на світ по-різному. Тексти пісень, а це означає: Це надихає вас? Абсолютно.

4895762 Р

Мотивація успіху
  1. Кожне завдання життя людини полягає в тому, що вони можуть бути потенційно. Ваша особистість - найважливіші плоди ваших зусиль.
  2. Ви не повинні врахувати будь-кому або пояснити, чому ви так і не інакше, поки ці дії не порушують на свободу інших. Ваші дії є критерієм оцінки та відображенням своїх намірів. Безкоштовно людина Він пояснюється тільки самому і до закону, що вимагає пояснення.
  3. Якщо ви любите, то ви є активним учасником процесу. Люблю не бути глядачам в театрі, де грає драма.
3610Р. 4200Р.



Саме це вірне призначення людини. Затвердження власної людини як найвищого значення етики гуманізму. Самолюбний або самовідданий не має нічого спільного з самолюбом. Значення вашого життя залежить від того, як ви розгортаєте свої сили. Якщо ви живете продуктивно. Це найголовніше. Якщо у вас є можливість жити не в співвідношенні, а не на автоматоні, але зі ступенем спонтитності, то ви точно усвідомлюєте себе творчою особою і чітко розумієте, що життя має тільки одне значення - життя себе.



Ви навчаєте себе та які інші навчились. Щастя – це не дарма Бога, але це не означає, що не існує. Він живе на плідності. Наповнювати себе сенсом і знайти щастя. Якщо ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Радість і сумність. Вони не можуть втекти повноту. чутливістьй На жаль, трагедії життя неминучі.



Вибір, що не було зроблено. Це причина найбільш незадовільних долі. Для таких людей життя є тягаром, і виснаженнями і турботами є засобом захисту від трупів. Знайте, що ніколи не пізно змінити речі. Концепція живого динамічна. Розкриття всіх специфічних сил і їх актуалізація – непристойна властивість всіх організмів. Так є чоловіком: реалізація його потенціалу полягає в тому, що в реалізації законів природи. Це, в свою чергу, є метою життя. Якщо ви відчуваєте себе, яка інша людина досвідчена, то можете припустити, що в цьому досвіді ви блокй Все, що ви знаєте про іншу людину, засновану тільки на вашому досвіді того, що він переживає.



Ви не можете допомогти будь-кому, якщо ви вибрали для них. Єдине, що ви можете зробити це правдиво і любо звітувати про існування альтернативи. Ілюзії та відправлення в цьому випадку будуть повністю недоречні. Життя представляє непросте завдання для людини. З одного боку, ви повинні реалізувати свою індивідуальність, з іншого боку, перекручувати її і досягти універсальності. В цілому розвинена особистість може підніматися над егом. Зріла любов керує принципом «Я люблю, бо я люблю». Незріла любов говорить: "Я люблю тебе, бо мені потрібно." «Я люблю тебе».



Божевільна обсесія з кожним іншим не показує сили любові. Він показує, як глибоко і довго самотність, яка передувала його. Якщо ви любите за принципом володіння, то не буде зайвим знати, що ви прагнете позбавити кохану людину свободи і зберегти його під контролем. Це вбиває найкращі почуття, що є прямим дорогим для ненависті. Більшість людей вважають, що любов залежить від об'єкта, не від власної здатності до любові. Є ставлення до об'єкта, вони кажуть, любов буде сильніше, якщо ви любите тільки його. Якщо ви можете сказати комусь, "Я люблю тебе", то можете також сказати: "Я люблю все у вас", "Я люблю весь світ у вас, всі люди, я люблю себе у вас".



Характер дитини – характер, що розвивається у відповідь на характер батьків. Які парадигми ви встановили, ви отримуєте відповідь. Людина може любити повністю, якщо він любить себе. Якщо чоловік любить тільки інші, то він не може любити. Вважають, що любов вже любов-шпильй Це дійсно просто можливість знайти любов. Пам'ятайте, що ви не випадково стали коханими. У вас є можливість поспілкуватися і поглибитися. Будь-який, хто не може створювати все, ймовірно, хоче знищити все.



Уміння бути самотньою - стан здатності до любові. Важливо уникати порожньої розмови і токсичного суспільства. Це не тільки невибагливі і деструктивні люди, але і ті, чиї душі здаються мертвими: бесіди, козипери, порожняшники, висловлюючи популярні думки. Шукайте себе в коханій людині, але не втратите себе в ній. Якщо інші люди не розуміють вашої поведінки, то що? Ви повинні зробити те, що вони розуміють? Це дійсно спроба диктувати вам. Якщо хтось не схожий на це, це не проблема. Вони дійсно болять вашу мужність бути собі.



Чоловік байдужість до себе – це реальна моральна проблема. Якщо справи могли відповісти на питання, «Чому ти?» «Я автомобіль». А столик скажеш: "Я стіл." Побачити чоловіка, який він і він відповідав: «Я лікар», «Я фіксатор», «Я одружений чоловік». Так само, якби ви відповіли. Відповідача буде означати те ж саме. Людина – центр його життя. Його. високий рівень розробка індивідуального та внутрішнього потенціалу. Не може змінюватися або залежать від інших цілей. Ми говоримо про виживання людства в цілому.





Мотивація на кожен день Не має нічого зробити з постійним бажанням бути краще і більш універсальним. Це з серії «Як я жити ще один період життя мій маршрут». Навіть, щоб заповнити себе, і якщо потрібно відпочивати на день або два, зробити це. У той же час, поділіться нашими статтями з іншими, нехай вони починають любити себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное