Інструкція з приготування шоколадного торта в рослинній олії

Карантин не є приводом для дітей, які пропускають свої будинки. Так я вирішив подбати про сина, торти я. Я вибрав простий рецепт, мій син приємно! Випічка виходить трохи вологою і дуже смачною.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. шоколадний млин рослинне масло. Ваша родина буде любити її.



Пиріг на рослинній олії інгредієнти
  • 210г борошна
  • 35г какао
  • 180г цукру
  • 20г ванільний цукор
  • 75 мл рослинної олії
  • 10г розпушувач
  • 240 мл води
  • 0,5 ч.л. солі
  • цукровий пісок або кориця за смаком (для посипання)


89150 р.

Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте борошно, какао, цукор, ванільний цукор і якусь сіль. Подивитися його.
  2. Окремо змішати кімнатну температуру води з рослинним маслом. Дивитися його.



  3. Поєднайте сухі інгредієнти з рідинами. Перемішайте і перемішайте тісто.



  4. Змастити форму для випікання маслом (У мене діаметр 21 сантиметрів) або покритий пергаментним папером. Залийте тісто.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 40 хвилин до готовності. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.



  6. Візьміть торт з духовки, остудіть, а потім посипте цукровою пудрою або корицею. Якщо ви хочете, ви можете залити торт з розтопленим шоколадом, але в сім'ї вже з'їсти. Бон привіт!





Також я пропоную вам ознайомитися з цікавим рецептом смачної бананової муфіни з шматочками шоколаду. Торт виходить досить сердитися, тому краще нарізати його на дрібні скибочки. Щоб прикрасити, посипати цукровою пудрою і листя м'яти на волі!





Торт готують в рослинній олії, без яєць, тому відмінно підійде тим, хто триматий До речі, це тістечка ідеально підходить для використання кави. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное