Без м'яса борщ виявився навіть тастером, завдяки Євгену, я завжди доповнить квашені томати.

Борщхт з томатами і буряками - що може бути особливим тут? Ні, це перше блюдо може підкорити навіть гурмани! І все завдяки двох секретних інгредієнтам: sauerkraut томатний і чорносливй Рецепт навчився від матері-в-прави, і вона, в свою чергу, від талановитого українського шефа Євгена Клопотенка.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. м'ясо за рецептом Євгена Клопотенка. Про нас

р.

Борщхт з томатами і буряками Інгредієнти
  • 2 л води
  • 1 середній буряк
  • 1 цибулина
  • 2 картопля
  • 1 морква
  • 150г капуста
  • 2 ст.л. томатної пасти
  • 50г чорнослив
  • 4 ферментовані томати
  • 1 ст. цукру
  • 2 лаврові листки
  • 2 зуба. Кошик
  • 2 ст.л. соняшникової олії
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Помийте буряк і запікайте їх в духовці до готовності. Замість випічки можна також відварити буряк. Готовий для охолодження, очищення і рубати на великій тертці. р.



  2. Промийте моркву і цибулю і очистіть їх. Сонце морква на великій тертці, цибулю - дрібно нарізати ножем. В каструлі з рослинною олією протягом 3 хвилин обсмажуємо цибулю морквою. Після цього додайте буряк до сковороди, туші на ще 2 хвилини. Додати цукор, сіль за смаком і томатною пастою. Карниз ще 2 хвилини, часто помішуючи.





  3. Залийте воду в горщик. Додайте кісточки картоплі і лаврові листя. Принесіть до кипіння, потім знизіть вогонь і відваріть протягом 5 хвилин.



  4. Обприскування капусти. Вирізати чорносливи невеликими шматочками. Додайте капусту і чорнослив до борщу, варіть протягом 15 хвилин, потім додайте рослинне обсмаження.



  5. Наріжте помідори навпіл, додайте їх до борщу. Готуємо 7 хвилин. Наприкінці додайте сіль і перець за смаком, а також подрібнені зубчики часнику.



  6. Це, худий готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як зробити суп з часниковими шкірками. Чудова альтернатива звичайному бринзу і борщу!



Немає м'яса. томати А буряк зі смаком ще краще. Я завжди запитаю на добавки. Дякую, Ми завжди додаємо помідори!

Ви коли-небудь спробували борщ з чорносливом, ви будете варити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное