Я зроблю кошики з вершками, такими як шкільний шведський стіл.

Білкові кремові корзини - улюблене лікування чоловіка. Так, я дуже люблю ці кошики, особливо коли вони мають таку величезну чуйну шапку! Уже після першої спроби варити за цим рецептом, навіть крем, який завжди впав на мене, цей раз вийшов ідеально!

Сьогодні видання. "Сайт" Ви дізнаєтеся, як зробити свій улюблений десерт з дитинства. шемалей Легендарні радянські торти!



Кошики з білковим кремом Інгредієнти для тесту
  • 180г борошна
  • 3 жовтки
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 30г цукру
  • 100г вершкове масло
  • 20г молока
  • щіпка
  • 10 ч.л. варення


Білкові кремові інгредієнти
  • 100г білок
  • 50г води
  • 200 г цукру
  • щіпка
  • щіпка


Підготовка
  1. Щоб приготувати тест, просіяти борошно разом з розпушувачем. Додайте холодне масло нарізане кубиками. Поверніть тісто в кришку.



  2. В середині крихкої крихти, зробіть депресію і надішліть туди жовтки, молоко, цукор, щіпку солі. Швидко замішайте тісто спочатку вінком, а потім своїми руками. Зверніть увагу, що не можна змішати пісочний тісто протягом тривалого часу, так як клейковина розвивається в борошні і тісто може стати важкою і щільною. Нам необхідно вийти м'який і крихкий, не липкий.

    , Україна



  3. Ви можете приготувати кошики в залізних формах, силіконові форми для кексів або кексів. По-справжньому розподіліть тісто по всій поверхні кожної форми. Ретельно видаліть залишки тесту з краю форм. З цієї кількості тесту йде близько 10 кошиків. Кошики Bake на 180 градусів за 15 хвилин. Після випікання, дайте їм трохи охолонути, а потім зробіть їх з цвілі.





  4. Для кожного кошика додайте 1 чайну ложку варення. Ви можете прийняти все, що вам подобається. Щоб приготувати крем в стейкі з товстим дном, залити водою і додати цукор, перемішати силіконовою лопаткою. Відправте сироп до кипіння на середньому вогні до температури 118 градусів.





  5. У окремому контейнері збивають до стану піно-білкового білка з щіпкою солі і щіпкою лимонної кислоти. Потім злегка охолоджують сироп, заливають тонкою стручкою, продовжуючи збивати вершки, але вже при високих відродах міксера. В результаті меренга повинна бути щільною і добре тримати форму.



  6. Поставте крем в цукерку з гарною насадкою. Скезе красива манжета на кожній кошику. Готовий десерт не можна прикрасити більше, але можна злегка посипати їх подрібненими горіхами або тертим шоколадом. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися, як зробити ностальгічний торт «Насолоджуйтеся». У вас є можливість побороти гостей своїм гостям!



Кріплення Кошик, варення зі сметаною і ніжним димним чаєм сподобається багато. Виготовляючи білковий крем, як підкорення вершини. Хочу, але страшно, складно і при підготовці стільки нюансів, чітко за інструкцією.

Це те, що я думав перед тим, як я стикався з цим верхом. Я дуже щасливий результат, я щасливий з роботою на себе. Білковий крем є більш бюджетним, вони можуть покрити торт і прикрасити, відмінно переносить температурні режими.

Ви любите білкові кремові кошики? Ви коли-небудь робили їх?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное