Історія про те, як забута парасолька відчинила очі доньки до того, що її мама робили

Супровід і допомога сім'ї є однією з обов'язків кожної людини. Хто ще може допомогти, якщо не найближчий? Тим не менш, іноді виявляється, що родичі невагомо користуються вам. Це те, що сталося в героїні нашої історії, яка бажала подбати про її маму, але вона була також нещасливою.



Редакція "Сайт" Вона ділить свою історію з вами і очікує мудрих порад для нашої героїні.

Щоб потрапити до серця ситуації, що сталося недавно, потрібно розповісти трохи про вашу сім'ю. Я маю мати і молодший брат. Мій брат і я ніколи не був закритий. Він 13 років молодше мене. Моя мама розлучена і одружена на другий раз. У цьому шлюбі Антон народився.

Я повинен сказати, що мій крок Але Антончик він і його мама любили більше. На мене завжди були високі вимоги, а батьки зробили все для Антона. Не допомогло мені в житті. Я стала незалежною рано і в змозі отримати те, що я хотів. У мене є сім'я, бізнес і квартира.



Я почався з нуля і протягом декількох років ми змогли купити власний будинок. А батьки Антона купили квартиру. Моя мама запевнила мене, що більшість грошей було передано моїй степу, але я міг би важко вірити її. Своїм батькам, потім оплачується на весілля. У парі відразу були два діти. Моя дружина брата на батьківщині. І мій брат не поспішає працювати. Він все ще чекає на його таланту. Хоча це не робить ніяких зусиль.

Ви запитуєте, що вони живуть для? За гроші батьків, звичайно. Не допоможи, бо багато років його батьки просто підтримали свою сім'ю. Хоча мій stepfather ще живий, я не брав участі. Але 6 місяців тому він пішов, і мій мама був окремо. Ви не можете дозволити собі одну пенсію або інший. Так мій чоловік і я вирішив, що ми дамо її певну суму на місяць.



Здавалося мені, що таким чином я можу зробити свою частину, це хороша підтримка і допомога родині, з яких у мене є тільки мати. Я скоро зрозумів, що вона дала всі гроші Антону. Я не хотів. Так що я почав купувати все, що я хочу, щоб повернутися один раз на тиждень. Так минулого Субота я приніс її мішок крупи, деякі засоби гігієни та деякі пари теплих шкарпеток, тому що вона скаржалася на холод.



Поговорили і я забули свою парасольку. Увечері я проїжджав додому і вирішив забрати його. Який сюрприз я був, коли я пішов в Антон прямо на дверцят. Він просто вийшов з квартири Мама. Він мав ту ж сумку крупи, які я приніс до моєї матері вранці. У верхній частині були навіть теплі шкарпетки. Я висловив свою ігнорування про це, але мій мати тільки пропсував мене в відповідь.



Вона сказала, що якщо я була хорошою сестрою, я хочу допомогти брату. І я не розумію, чому я хочу допомогти кому, хто не може знайти роботу і забезпечити сім'ю. Може бути, я не вірю про щось, але я не хочу, щоб піклуватися про свою сім'ю. Що робити зараз? Я не можу повністю зупинитися, але я не хочу спонсорувати мій брат.



Думка редакції героїні цієї історії діяла відповідно до совості, допомагаючи їй мати. Однак мама вирішила продовжити підтримку сина, який навіть не намагається змінити своє життя. Здавалося б, що сестра не повинна спонсорувати брата. Тому звинувачення матері абсолютно несправедливі. Неймовірно, що героїня відмовляється допомогти їй мамі, і, можливо, не варто. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное