Я збираю яблука і відразу ж збираю на зиму, покажу вам шлях.

Якщо ви ніколи не пробували торфовані яблука і гірчиця, я впевнений, що ви втратили багато. Це фантастичний смак. Аромат спокусить спробувати, і смак солодкості ніколи не розчарує. Крім того, приготування їх дуже просто. У нас є перевірений рецепт.



Редакція "Сайт" Як зробити кращі яблука.

Вологі яблука з гірчичними інгредієнтами
  • яблуко
  • 10 л води
  • 100г сіль
  • 1 ст. цукру
  • 3 ст.л. гірчиці
  • смородина


Підготовка
  1. Грибний гірчиця, цукор і сіль в воді. Ми рекомендуємо приймати не рідкий гірчичний, але гірчичний порошок. Таким чином можна уникнути появи цвілі.



  2. Принесіть всю цю суміш до кипіння і дайте їй охолонути.



  3. Візьміть ємність, в якій ви будете посадити яблука. Покладіть листя смородини на дно щільністю шару. Для запаху. Вишневий лист або солома також можна використовувати. 5779581



  4. Також важливо правильно вибрати яблука. Кращі за це сорти «сніжна калина» і «золото». Також потрібно вибрати фрукти, які не мають темних плям і гельмінтів. Змийте яблука і покладіть їх зверху листя. Кількість маринаду потребує приблизно 3-4 кілограми яблук. Розрахунок суми, яку потрібно підготувати.



  5. У верхній частині вже охолодженої гірчиці залити. Для того, щоб яблука не попросили, покрийте їх плитою зверху. Потім поставте навантаження вниз. Надішліть всю річ на прохолодне місце близько місяця. Після цього в'ялкові яблука і гірчиці готові їсти! ,4 км





Ви не пошкодуєте приготування цієї простої страви. Немає нічого кращого, ніж отримувати яблуко в середині зими. Дуже корисний. Вважається, що такі яблука позитивно впливають на травну систему. Також допомагає захистити імунітет і зміцнити кістки. У складі сечових яблук є кальцій, залізо, клітковина і молочна кислота бактерії. Чому не додавати їх до дієти?

З гірчиці залити, яблука виходить досить гострим. Якщо ви хочете засолити яблука, рекомендуємо спробувати рецепт з родзинками і сухофруктами. Ви, звичайно, не смакуєте такого смачного! Але моя тітка робить мокрі яблука з житнім борошном. Ви робите яблука на зиму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное