Які хороші фільми не знають нове покоління, пам'ятайте найкращі фотографії

Старі. Мистецтво Вони відволікають від не завжди яскравої і яскравої реальності. Вони піднімуть настрій і занурюють в атмосферу ностальгії, де все зрозуміло і знайоме, де тензії (помістити його легко) події, які ми зараз відчуваємо.

Сьогодні видання. "Сайт" І пам'ятають красиві. Стара школаЩо нового покоління не знає, але це життєздатність. Для сімейного відпочинку!

The Добре Старі Кіно

Я починаю з дійсною великою комесією, яка обов'язково зачепить вас! Чудовий лисий, легкий і водночас захоплюючий сюжет захоплення від перших хвилин перегляду.

Побоюючись акторів перед тваринами і нервозністю тварин відчували себе на набір. Все, Євгеній Леонов боявся, які дуже часто спілкувалися з тиграми. У ванну сцену він погодився діяти тільки в тому випадку, якщо він був щитом з тигру за кулястим склом.

Під час зйомок виявилося, що скло дає скління, а в той час як актор промив і викопував, він спокійно знімався. Тигр відразу ж зацікавився процесом у ванній, і Леонов, відкриваючи очі і знаходився поруч, вибігається з рамки голий в жахі. Зроблено його в кіно.

Р

Веб-камера «Це гарна погода на Дерабасівській, знову дощує на пляжі Японія» Це останнє комедія Я пам'ятаю багато, докази цього були котирування, які так легко увійшли до повсякденного життя багатьох переглядаючи фільм.

Земельна ділянка базується на скауті (відтворюється Харатян), які повинні залишити для США. І все, що переговори, що відбулися в Сполучених Штатах між президентами двох надпотужних є небезпекою згортання. Російська мафія, відповідально за неї, погрожує главам обох держав (Росія і Америка) згадуючи попередні гравітації, коза Nostra має намір здійснити план помсти.

р.

«Три Попляри на плаванні» Дуже ніжний і соковитий фільм з сміливим Ефремовим і неповторним Дороніною. У кіно героїні Тетяни Дороніна співає пісню Олександра Пахмутової «Тендерність», дуже популярний у тих років.

У фіналі фільму ця пісня, яка стала головною музичною темою, звучить на радіо, виконаному Майєю Крісталінської.



"Ви ніколи не мріяли." Тут вона, чистота і найяскравіша любов. Дуже красива. зрілий! Про дружбу двох підлітків, що поступово розвивається в любов. Ускладнені питання є те, що їх батьки теж, один раз любили один одного в підлітковому віці.

Фільм був заснований на романі Галина Щербакова «Роман і Юлка». У процесі написання сценарію фільму було змінено назву основного персонажа до Катя.



Instagram / @alenadj1 "Земля капітана" Це фільм, який змушує вас відчувати ностальгію. Чудова гра Вери Глаголеви і Віктор Проскурін. Плівка легкий і простий, я люблю його дуже багато.

Ідеальне порівняння між матір'ю (який вибрав, хто може дати їй щось) і дочкою (які почуття були важливими, не матеріальним компонентом). Боротьба двох лідерів і, як фінал, визнання. Коли я втомився відмовлятися від того часу і захотів любов, ніжність і підтримка.

р.

Instagram / @pro_zvezdu "Dueña" У СРСР популярні музичні комоди та оперети. Тут ви і «Дог в незнайомці», і «Трюффальдіно з Бергамо», і «Кірку Принцеси» з «королевою Чардаш». І навіть «Ведення в Малинівці». На фоні зазначеного «Дувени», можливо, не особливо виділяється, але заслуговує на увагу.

По-перше, як кінопристосування гри Sheridan, що він зробив пародію «попу» у своєму часовому жанрі драми «Іспанська» (Іспанська). Дізнайтеся, що вони називають його. По-друге, щоб подивитися стару покоївку, виконану харизмативною Васильєвою, замаринувати нещасливий суперечок (Леонов) на руці і серці учня (Муравов) є окремою насолодою. А діалог, до речі, відмінно грають!



Веб-сайт: www.rusinovicz.com «Покровські ворота» Фільм «Покровський ворота» – це обов’язковий для всіх. Що варто! Чудовий ролик, робота великого директора і скрипт, кожен рядок якого вже є ловою фразою!



Веб-сайт: www.rusinovicz.com "Дівчаті" Не існує точки опису цього фільму. Я впевнений, що всі побачили його. І не раз. Це краса цих старих фільмів. Вони хочуть переглянути десятки разів, і вони все ще не турбують!



Я також рекомендую вам дізнатися, як кожен з нас був вплив на улюблений радянський мультфільм, переглянуто кілька разів. Чи можна розповісти багато про людину, що відображає характеристики свого персонажа і темпераменту!



Ми вирощуємо нові фільми. Щиро молодості сьогодні. Вони не чули про ці фільми!

Напишіть нам, якщо ваші улюблені Українська Не входить до цього рейтингу. Можливо, ми публікуємо новий перелік на основі уподобань читачів Сайту.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное