Моя мама робить дивовижну пасту в закарпатті, поділяють її рецептом

Моя дорога мати завжди зберігає сауеркрасу на зиму. Вона з Закарпаття. А її рецепт закарпатський - надійний і хороший. Домашнього приготування кваше в банці - дивовижний і незамінний продукт для нас. Так, дізнаючись від моєї матері, я також зроблю запаси. Дуже дякую. Відтінок рецепта з вами.



І сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як відкинути капусту в Закарпатті.

Домашнього приготування кваше в банку Інгредієнти
  • 8кг капуста
  • 6 ст.л. солі
  • 300 г буряків
  • 300 г моркви
  • перець-пека
  • бай-лист


Підготовка
  1. Я зроблю два види капусти. Один звичайний з морквою і інший червоний з буряками. Що таке різноманітність. Так, для початку потрібно взяти нашу капусту і розім'яти її ножем або на спеціальному тертці.

    Пілінги

  2. Морква натрію і буряк на великій тертці. Можна терти моркву в корейці.



  3. Спочатку зробіть регулярну капусту морквою. Для цього візьміть половину капусти, перемішайте з тертим морквою. Додайте половину солі, чорний перець і лавровий лист. Стирайте все разом. Необхідно перемішати до тих пір, поки капуста випускає сік. Потім капуста повинна складатися в банці, щільно укладаються. Зверху капусти слід покривати сік. Якщо недостатньо, додайте воду. 1383-1989

    Веб-сайт

  4. Тепер робимо те саме з іншої половини нашої капусти. Змішайте його з буряком. Додати сіль і спеції. Сверніть буряк і капусту, щоб дати сік в. Капуста перетвориться в процес. Також потрібно покласти його щільно в банку.



  5. Після цього банки необхідно закривати кришки, але не щільно дихати. Щоранку потрібно довгий ніж проколити заготовку по всій довжині. Щоб зрозуміти, що ми говоримо про те, ми рекомендуємо переглянути відео нижче. Завдяки цьому капуста буде набагато краще залишити. За три дні ми будемо готові. Тепер можна гасити, обсмажити або просто їсти рослинним маслом як салат. Ви також можете зробити неймовірний суп з нього!





А ось відео красивого закарпатського господині, який показує, що домашня квашена капуста знаходиться в банці.

про:blank

Навіть з надійним рецептом, не кожен отримує хороший препарат. Кожна господиня знає, що капуста повинна бути запліднена тільки на певні дні. Ми вже розповіли, коли капуста в жовтні та листопаді, щоб вона довго зберігалася. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное