Принесіть повні кишеню каштану і кидаємо їх в окропу, старе загоєння вчив

Що робити з каштанами в високому сезоні? Моя відповідь проста: зібрати більше! Це випадок, коли добре і добре в прямому сенсі слово лежить під ногами. Про те, як використовувати подарунки осінньої природи з почуттям, розкажуть деталі пізніше в статті.



Є 2 різні види каштанів: кінський каштан і благородний каштан. Якщо благородний каштан можна їсти, коня не підходить для їжі. Але найчастіше зустрічається в наших широтах. Чи означає, що плоди кінського каштана без використання? Навпаки необхідно зібрати кінний каштан, використання якого є неоцінним в повсякденному житті, для краси і здоров'я.



Наші предки вважали, що каштани мають магічні властивості і можуть служити захистом в будинку від негативної енергії. І в народній медицині дерево каштану разом з фруктами, квітами, листям і навіть кори використовується для різних цілей здоров'я.

р.

Однак це не дивно, все в каштану містить лише багато корисних речовин. Наприклад, харчові волокна, вітаміни, мінерали та антиоксиданти. Настоянка з лісових каштанів допомагає зняти набряк, зміцнює імунітет, а також полегшує симптоми і наслідки різних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Для приготування невеликої порції такої настоянки потрібно всього 10-12 каштанів. Ви можете легко зібрати цю кількість, просто прогулявшись по осіннього лісу. Коли ви отримуєте додому, залийте їх окропом і залиште їх протягом декількох хвилин. Потім зливають воду і висушують каштани.

Далі порізати їх в чверті і розмістити їх в скляній банці, яку можна потім ущільнювати. Залиті нарізані каштани 500 мл прозорого гарячого напою. Добре перемішайте, закрийте баночку і поставте її в прохолодне місце протягом 30 днів. Дядько!

34696062

Ви можете взяти настоянку різними способами. Наприклад, тільки 5 крапель перед сніданком, обідом і вечерею. Або розчиніть 5 мл продукту в воді і візьміть його 2 рази на день між їжею. Але пам'ятайте, що перед тим як використовувати настоянки каштану, потрібно звернутися до лікаря.

До речі, це настоянка не тільки п'яний, але і використовується для зовнішнього застосування. Бавовняні диски зволожуються в каштані і змащують їх з заспокійливими суглобами. Також допомагає зняти зайві набряки і позбутися від нападів.

Редакція каштану Дошка може використовуватися для інших цілей. Наприклад, косметика. Для цього зробіть заготовку каштану у вигляді борошна. Ця мука може використовуватися для миття волосся і додається до продуктів догляду за шкірою.



Для приготування борошна необхідно висушити каштани і подрібнити їх в каву болгарку. Для миття голови знадобиться 1-2 ст. л. каштанове борошно. Борошно піни добре і видаляє бруд. Через 1 місяць використання натурального каштанового шампуню, сальні залози нормалізують, і волосся випадають менше. Волосся нададуть блиск і еластичність, а з часом голову можна мити рідше.

З каштановим борошном корисно приймати ванни і зробити скраби шкіри. Щоб взяти ванну, потрібно змішати 1 ст. л. каштанове борошно з 500 мл води, відварити суміш і наполягати на 6-8 годин. Ванна з каштаном дає тон шкіри і герметичність, покращує кровообіг.



Крім того, каштанове борошно можна чистити. Це природний і, головне, безкоштовна заміна зубної пасти в трубах. І кажуть, що порошок каштану здатний відбілити зуби на 1 тон. Цікаво!

Також з каштану готують спеціальні засоби для прання одягу. І можна додати його безпосередньо до пральної машини. Як це зробити, я написав окрему статтю. Я раджу читати його, якщо вам подобається експерименти. Ви знайдете матеріал за посиланням.

Розкажіть мені, ви використовуєте каштани в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное