Олександр Рознбаум зламав довгу тишу і висловив свою позицію.

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато зірок з різних країн висловили свою позицію. Українські актори та співаки обмінні інструменти для зброї. Багато російських зірок залишили свою батьківщину. Але були ті, які вирішили залишитися безшумним. Серед них був Олександр Розенбаум, який багато хто знає як виконавець популярного хіта «Валц Бостон» та інших відомих пісень. Але співак Розенбаум вже вирішив дати свою думку.

291180

Розенбаум видання "Сайт" Про війну в Україні

Розенбаум тепер російський поет і музикант Олександр Розенбаум поділився своїми думками в інтерв'ю для шоу. Він чітко висловив бачення ситуації і навіть ставлення до дій держави. Кілька разів художник повторив, що для нього Україна не стала окремою державою. Він все одно судить її в рамках Союзу.

Він сказав: Я сказав всі мої життя, що я людина Радянського Союзу. Україна для мене є частиною Батьківщини. І він не бачить, що як проблема. Асоціюється з Україною з дитячими спогадами. Для нього війна є особистим болем.



Згадував музикант: Всі мої родичі на батьківщині. У Вінницькій області я провів дитинство в Україні. Для мене Україна є частиною Батьківщини. Що відбувається сьогодні - людська трагедія для мене.



Про це заявив співак. Для мене будь-яка нещаслива українська жінка з двома або трьома дітьми, які сидять в підвалі, моя сестра, або дочка з онуками. Це не дивно мені. Що відбувається сьогодні це велика духовна травма для мене. й

671785

Пелюшки, як правило, є дуже емоційним твердженням. Але не засудити тих, хто зробив це до них. Скоріше, він зв'язує, що Союз згортався. У 1991 році, коли було прийнято рішення про скасування СРСР. Подумав, що це помилка.

Як бачите, він повністю приймає атаку Росії на Україну. Він не бачить цю помилку в частині своєї держави. Крім того, вона сказала, що невдовзі буде виражатися в домашніх умовах, не за кордоном. Це те, що він сказав про зірки, які залишили країну.



Вболівальники розглядають всі ці емоційні казки співачки просто спробу зберегти ніс у вітрі. Зрозуміло, що він щасливий з тим, що його країна робить на сусідньому незалежному стані. І, можливо, головна проблема полягає в тому, що митець сприймає Україну в складі Союзу. Після того, як він пішов протягом 30 років, і він продовжує жити з його старими переконаннями.



Роценбаум можна сказати, що позиція співачки досить неоднозначна. Хоча ми думаємо, що все тут зрозуміло. Розенбаум не підтримує Україну, але дії його держави. І всі емоційні проходи потрібні тільки для того, щоб відбілити свою репутацію. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное