«Якщо ви не можете спати, ви прокинете вночі, є постійна тривожність, потрібно взяти це жовте. й

Постійне почуття втоми, відволікання, пригнічення, часті головні болі і навіть запаморочення: всі ці умови непристойно мене. Це неминуче, якщо ви страждаєте від безсоння.



ДепозитФотогалерея





ДепозитФото

ДепозитФотогалерея

Безсоння може бути викликана постійним стресом і нервовим перенапруженням. Також спостерігаються порушення сну у людей з зниженою добовим режимом і у тих, хто часто споживає каву, сильний чай і спирт.

р.

ДепозитФотогалерея

Бананна вода Мій улюблений седативний і спальний стовп. Калій і магній в банані сприяють розслабленню м'язів і миру, тепер я легко падають підніме ввечері і прокинувся відпочивати! Крім того, банан приготований таким чином в шкірі неймовірно смачний.





Банан Пити Інгредієнти
  • 1 банан
  • 200 мл води
  • щіпка


р.



Підготовка
  1. Доведіть воду до кипіння. Добре промийте банан, відріжте кінчики по обидва боки і помістіть його в воду.


  2. Заварити банан в окропу 10 хвилин.
  3. Пити готовий! Для аромату додайте в беладонна щіпка кориці.




Приємний бонус: банан, приготований в шкірці, можна трохи посипати какао, корицею і цукровою пудрою. Таку банан корисно їсти вночі, щоб поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту і стану шкіри.



ДепозитФотогалерея

Поділитися з друзями цей смачний рецепт для природного спального столу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное