В той час як гості співають на столі, я зроблю швидкий торт для них.

Поки гості співають на столі, кухаря за них. Домашній млин з горіхами і родзинками. Все займає близько 15 хвилин, що робить цей рецепт дійсно незамінним. У нашому суперактивному житті це godsend!

Сьогодні видання. "Сайт" Вони підкажуть, як приготувати будинок. мускатний горіх Ольга Матвей рецепт. Це допоможе, коли дуже мало часу!



Домашній горіх торт інгредієнти
  • 2 ст.л. горіхів
  • 200г печиво
  • 100г вершкове масло
  • 4-5 ч.л. цукру
  • 80г родзинки
  • 100 мл молока
  • 30-40г вершки
  • 100г шоколад


Підготовка
  1. Печиво можна приймати будь-яким: як таблетка, так і молоком глі. Навіть з начинкою! Зріжте печиво своїми руками крихти. Дитина може бути як невеликим, так і великим! р.



  2. Руки рубають печиво з розм'якшеним маслом. Вона повинна бути липкої маси.



  3. Горіхи також можна приймати будь-яким, головне - обсмажити їх заздалегідь до світло-золотого кольору, а потім подрібнити їх дрібно. Додайте горіхи до змащеної печінки. Поставте родзинки в там.



  4. Якщо печиво занадто солодкі, то цукор не можна додавати. Ще раз потрібно цукор. В тушку з теплим молоком додайте 4-5 чайних ложки цукру і перемішайте. Залийте молоко з цукром в липку крихту. Нехай печінка поглинає молоко. Перемішайте тісто своїми руками. Необхідно дотримуватися однорідної маси, яка тримає форму. Замість молока можна додати солодку воду або яблучний сік.





  5. Дно і сторони форми для випічки (близько 20 сантиметрів) покриті пергаментним папером. Поставте в форму всю масу печива і горіхів, добре натискаючи її ложкою по всій поверхні. Габаритний зображення



  6. На плиті або в мікрохвильовці варити шоколад з вершками. Поміряйте його на однорідність. Тонкий шар змащують верхню частину торта з отриманим шоколадом. Посипаємо торт зверху подрібненими горіхами. Поставте торт в холодильник на 2 години, але якщо ви досить амбулаторно, можна послужити його відразу до столу.

    р.



  7. Це все. на основі горіха І готові файли cookie. Бодибилдерши!





А ще докладно з рецептом цієї делікатеси можна знайти в відео Ольги Мавей. Я завжди готую з рецептами, вони точно і перевірені часом!

про:blank

Також я пропоную вам дізнатися, як приготувати пенні торт "Еверест" для сімейного відпочинку. На основі паличок кукурудзи і згущеного молока. Підготовляючи це так просто, як «Антракс»!



Цей домашній горіховий торт готують дивно швидко, він виходить, щоб бути красивим і дуже смачним! Мені дуже подобається, що ця солодкість не дуже дорого в часі і гроші.

До речі, родзинки можна замінити на будь-які інші сухофрукти. Обидва сушені абрикоси і гинуть. Замість шоколаду з вершками можна використовувати його. зваренийй Використовуючи різні горіхи і печиво, експериментуючи з сухофруктами, ви можете досягти різних за зовнішнім виглядом, структурою і формою варіантів цього торта!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное