Іммігранти переїхали в наступну квартиру, почали шукати їх і приїхали з чимось.

Життя часто не виходить, як ви очікуєте. Коли ви молодий, ви думаєте, що у вас немає часу. Але час летить занадто швидко. До того, як ви встигли поглянути, молодь відлякала, і ви поодинці в цій грі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вона була просто в цій ситуації.



Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться своїм оповіданням з вами. У мудрому бабусі потрібні поради.

Коли я був молодий, я не міг уявити, що я буду витрачати мій старий вік, як це. Я був дуже красивим. Я мав багато шанувальників і дружців. Всі приїхали до мене з дорогими подарунками, залиті компліментами. В той час я думав, що вона була приречена на одружину і забрати одну дату, коли вибір був настільки великим. Я любила увагу і не схожа на рутину.



З тих, близьких до мене, тільки мав бабуся. Вона підняла мене, вірила в мій сон і підняла гроші на навчання. Я використовував свої інвестиції в максимальну кількість. Вона навчалася, отримала хорошу роботу. І жив для задоволення. Я не поспішав одружитися, шукаю себе. Коли я одружився, мій життя відразу ж згасився. Додайте рутинку, яка перетягається в її косу.

Мій чоловік був чудовим чоловіком, любив мене неймовірно. У той же час ми обидва зробили хороші гроші, заощадили гроші і придбали квартиру. Про те, що у мене є дитина. Я майже погодився, але я зрозуміла, що я не хотів. Я був чесний. Він був і сказав, що ми хотіли різні речі з життя. Ми зламали. Але як знак його любові він залишив мені квартиру.



Звільнив мене, коли я знову знаходився. Я хотів би не турбуватися про що-небудь. Я ніколи не одружений знову після цього. Можливо, людина підходить і не знайшла або просто підсвідомо не хоче. Багато дітей під 40, але я ніколи не хотів їх. І один день я знайшов себе не молодою і безплатною жінкою, але одного грандіозного.

Щоб бути чесною, цей результат не турбує мене. Я люблю жити, як це. Я почав дивувати, хто отримає квартиру після того, як я пішов. І я недавно прийшов з планом. Я не знаю, наскільки раціональний він.



Кілька місяців тому сім'я переїжджає в сусідню квартиру. Я не знаю, що вони були. Але один день я отримав шанс зустрітися з вами. Одного разу я повернувся з магазину з мішками, і вони просто підходили до входу. Побачити мене, чоловік запропонував допомогти перенести сумки. Ліфт в будинку не працює, а чоловік по-своєму приймав до 5 поверху. Він сказав, що немає необхідності подякувати йому. Я вирішив запросити його і дружину на чай.
Вони погодилися, тому я дізнався свою історію. Виявляється, що вони з Харківської області. Їх будинок був зруйнований, тому вони закінчилися тут. Перед війною, вони просто перебудували свою нову квартиру, і тепер вони знову починаються з нуля. Зняти цю квартиру до того, як вони роблять плани. Так ми почали спілкуватися. Вони часто допомагають мені. Пакети будуть виконуватися, двері будуть проводитися. Люди часто просять про здоров'я.



Я почав дивитися на них і зрозумів, що вони хороші і працьовиті люди. І що пара красива. Люди одружилися більше 10 років, і кожен тримає руки. Його дочка кохана. Ось як вони отримали мене. Так я думав, що я можу зареєструвати цю квартиру? Я жив мій життя для себе, і я буду робити щось добре для інших. Особливо з такими чудовими людьми.

Я не знаю, можливо, я з розуму. Але я ще думаю, що це чудова ідея. Чи можете ви сказати мені щось? Чи варто робити це?



Ми вважаємо, що ідея дійсно не погана. Ви просто повинні переконатися, що все законно і захищає інтереси вашого бабуся. Неправильне з одною бабусям допомагає людям, які знаходяться в жахливій ситуації. Ви будете мати свої володіння в наступному світі. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное