Я припинив кредитування грошей родичам і родичам, після моєї історії, ви теж зупинитеся.

Що робити, коли люди Вони не сплачують гроші, запозичені.? Відповідність проста: не дайте гроші нікому. За даними маси популярних знаків, це не можна зробити. І є багато пояснень для цього. Я не надчуйний, але я дивився, чому ви не повинні поділитися своїм багатим гроші з друзями або знайомими. Я розповідаю вам все детально на прикладі одного повсякденного оповідання.

р.

Не сплачувати гроші, запозичили, що я збираюсь довго, щоб почати заробляти. Вона вивчала жорсткий, потім ходила крок за кроком до бажаної роботи. Ти не зрозумієш, як багато трупів, і я пішов до того, як я стала успішною жінкою. Звичайно, багато з них використовували його. Наїве, я під керівництвом інших людей.

Я використовую, щоб отримати гроші в сім'ю і друзів. Перші ніколи не віддали їм. На жаль, я міг би чекати. Я вже маю достатню кількість засобів субсидії. Я думав, що нічого не неправильно з цим. Я не збираюся попросити моєї сестри, щоб платити мені певну суму.



Але це відрізняється зараз. По-перше, я зрозумів, що гроші насправді мають особливу енергію. Звісно, я не завжди був повторним. Я дізнався про те, що я говорю про те, що. Але буквально кожен раз я отримав гроші в руках, що в той же день я хворий.

Це може бути головний біль або холод. Я думав, що це збіг. Але мій бабуся запевнив мене, що проблема тут є гроші енергії. Люди, які оплачували мене, не хочуть це зробити. Я змусив їх. Це результат!



Крім того, такі ситуації обов’язково зіпсують стосунки з родичами або друзями. Я був, що один раз. Відчуйте свою другу гідну суму грошей. Я думав, що вона була серйозною людиною, я не збираю ніяких квитанцій. Ми домовилися про те, що борг Юлії буде оплачено щомісяця.



Але виявилося, що не поспішає повернути гроші. Я чекав місяця, потім два. А потім я почав текстувати її і просити її про гроші. Проблема в тому, що я зажадав гроші в цей час. Моя труба лопнула в домашніх умовах і мені довелося зробити ремонт. Але її друг попередив, що нічого не сталося. А потім вона почала звикати мене бути маленькою, самодостатньою жінкою. Подумайте про це!

Взагалі, Юлію подарував мені борг тільки через півроку. А щоб зробити ремонт, я взяв кредит, тому що я не люблю позичальника від будь-якого. Після того, як історія, Юлка і я більше не спілкуюся. Тексти пісень, а це означає: І я дійсно шкода, тому що я думав, що ми були хороші друзі.

52325766

В одному випадку або іншому, всі ці історії навчають мене одне, що не подобаються гроші нікому, коли-небудь. Відносні засоби просто сидять на шиї і повісять ноги. І друзі можуть просто забути про боргу або претендувати, що вони забули. Дуже неприємний.



Моя бабуся розповіла мені, що коли ми побачимо гроші комусь, ми автоматично беремо свої проблеми. Я не сором'язливий, як мій ба, але є обов'язково щось в її словах. Ви знаєте, що люди не завжди дивляться гроші під час кризи.

Я розумію, що все в житті буває. Але іноді я запитав гроші, тому що я хочу купити подарунок. Чи є це нормально? Я вважаю, що такі витрати повинні бути прораховані заздалегідь. Я втомився бути гаманцем повністю грошей. І я сумую, що через гроші, які я повинен пересуватися з сім'єю і друзями. Іноді я відчуваю, що мій багатство приносить мені більше проблем, ніж радість. Ви коли-небудь були це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное