Сьогодні я дізнався, що все моє життя варені яйця неправильно, мудрий сусід вказав помилку

А сусід прийшов, щоб побачити мене сьогодні, так як я працював над очищенням моїх яєць. Оболонка не хоче відкликати. Вона побачила хаос на кухонному столі і відразу знала, що збиралася. Моя мудра сусід Любов Павловна розповів мені, що я невірно і як варити яйця так, щоб вони могли легко очистити. З’ясуйте, що я зробив неправильний час.



Редакція "Сайт" Він ділиться корисними порадами і розповідає про важливі нюанси.

Як варити яйця так, щоб вони легко очистити, я часто маю, що при готуванні яєць лопаються або погано очищають. Ви починаєте очищення, і майже всі протеїни залишаються на оболонці. І так, я спробував додавати сіль до варіння. Іноді це допомогло. Але коли яйця дуже свіжі, вона часто не допомагає. Сіль не гарантує, що яйця легко очищаються. Але є кілька речей, які змінюють все.



Отже, спочатку потрібно взяти яйця з холодильника, якщо зберігати їх там, і нагрівати їх до кімнатної температури. Не кинути холодну воду в окропу. Таким чином, вони швидше за все лопаються.



Далі яйця необхідно мити. Про те, чи варто це зробити. Але для мене це ясно. Якщо ви піклуєтеся про здоров'я, краще мити яйця перед приготуванням. Ви не знаєте, де вони зберігаються. Вони можуть носити все. Тому не зайвим буде промити. Але пам'ятайте, що змиваються яйця слід варити відразу, не варто зберігати їх після цього.



Тепер це процес приготування. Є кілька нюансів. Спочатку яйця необхідно зануритися в окропу. Сіль є обов'язковим. Але не очистити яйця краще, але для збільшення щільності води. Так яйця не висить в каструлі занадто багато і не буде лопатися. Тепер я збираюся навчити вас важливі маніпуляції, які врятують вас багато нервів і часу.



Візьміть звичайну голку для цього. З ним зробіть отвір в туману частину яйцеклітини. Не хвилюйтеся, кальмар не зашкодить. Я вірю впевнено. Через це отвір, коли готування, вода з сіллю проникне. До речі, яйця потрібно варити протягом 10 хвилин.



Саме тому вони прекрасно очищають. Оболонка не прилипає до кальмара, і ви будете вміст і спокій. Не буде проблемного очищення горою яєць. Це особливо важливо при влаштуванні святкових салатів. Я сподіваюся, що ця порада зробить ваше життя набагато простіше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное