Я чекаю осені для соковитого гарбуза, я розповім вам, як перетворити звичайну касеролу в запечену крем.

Кассерол гарбуз Пахне, як шкірка і гарбуз. Торт помірно солодкий, ніжний, ситний і головне корисний. Я чекаю осені для соковитого гарбуза. Не запікайтеся, але запечені вершки!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки гарбуз Ольга Матвей рецепт. Справжні гарбузові їдалки і навіть ті, які не особливо люблять гарбуза!



Кассероли гарбуза в духовці Інгредієнти
  • 400г гарбуз
  • 80г манна
  • 4 яйця
  • 3 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 30г вершкове масло
  • 0,5 ч.л. корицею
  • пілінг
  • 3 ст.л.
  • щіпка


Підготовка
  1. Промийте гарбуз, очистіть його і наріжте невеликими шматочками. Перенесення гарбуза в каструлю води і кип'ятити до м'яких під закритою кришкою. Займає близько 7 хвилин.



  2. У сковороді з товстим дном на середньому вогні, обсмажити манку до золотистого. Не забудьте постійно помішати. Займається приблизно 2-3 хвилини.



  3. Зніміть рідину від готового гарбуза. Додати гарбуз до сковороди знову. Додати сіль, цукор і яйця. Хіт його блендером.



  4. Додайте корицю, секину і розпушувач. Натріть шкірку від апельсина. Також додайте вершкове масло. Поверніть його знову. Тісто рідке, як млинці.



  5. Поставте тісто на вогонь і постійно помішуючи, відваріть. За 5 хвилин пішки. Нам потрібна манка, щоб набрякати і поглинати рідину. Маса повинна бути товстою і однорідною.



  6. Додаємо в тісто греноли (це солодке вівсяне на меді з висушеними фруктами). Якщо немає гранати, можна додати звичайний вівсяний і родзинки. Подивитися його. Покласти масу в форму випічки, покриту пергаментним папером. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за годину.

    Габаритний зображення



  7. Вирізати торт тільки після того, як він холодний. Бон привіт!





І познайомитись з рецептом гарбуза кассероли докладніше, дивитися відео з кулінарного каналу Ольги Матвій. Всі її рецепти випускають перший раз і hurrah!

про:blank

Редакційна консультація Я також хочу дізнатися, як зробити гарбуз цукерки. Я впав в суміш крохмалю і какао, подають гостям замість цукерок для чаю!



Гарбузовий запіканка в духовці радує всім своїм господарям! Діти люблять їсти.

Якщо ви хочете, ви можете додати цей торт. втрьохй Ви також можете спробувати зробити схожу запіканку з кабачків, це також буде дуже смачним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное