Я спробував парові бункери з санвузлом на екскурсію, можна їсти їх губами.

Солодкий. дріжджові З санвузлом вперше постаралися на екскурсії, коли відпочивають на Закарпатті. Вони називають Гомбіанами. Смак цієї делікатеси запам'ятовується надовго, вони можуть буквально їсти губами.

Тому, коли я побачила рецепт для цих парних бункерів на українській майстерні Лілії Звіт, я зрозумів, що Гомбовці з сливами, щоб бути на моїй кухні!

Сьогодні видання. "Сайт" підготовлені інструкції з підготовки Закарпаття фаршированій Не можна відірвати!

р.

Солодкі бункери з дріжджового тіста Інгредієнти для тесту
  • 20 мл води
  • 1 яйце
  • 1 ч.л. сухих дріжджів (15 г пресованих)
  • 80г + 1 ст. цукру
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 400-450г борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 300 г зливу
  • 30г цукру


Спринклінг інгредієнти
  • 30г масло
  • 3 ст.л. мелених тріщин
  • 1 ст. цукру


Підготовка
  1. Спочатку потрібно розвести дріжджі. Залийте сухі дріжджі в воду і додайте столову ложку цукру. За таким же принципом стиснені дріжджі можна розвести. Стирайте і залиште на 15 хвилин.



  2. Додайте решту цукру і яйце. Стирати знову. Залийте цю масу в чашу сіяного борошна. Мікс тісто.



  3. Додати рослинне масло до тесту. Простягайте руки близько 10 хвилин. В результаті тісто не прилипати до чаші або руками. Покрийте тісто кришкою або рушником і залиште його на годину.



  4. Промийте сливи, виріжте їх навпіл і видаліть кісточку. Покласти сливи в саутеїн і покласти цукор в. Залиште на 15 хвилин, щоб дати фруктовий сік. Важливо відварити сливи так, щоб вони м'які. Покладіть їх на вогонь і доведіть до кипіння.



  5. На пилоподібному борошняному столі розкачати тісто товщиною 1 сантиметра. Виріжте мушку з тіста. Ви можете взяти будь-яку круглу ріжучу для печива або скла діаметром близько 9 сантиметрів. Покласти сливи на кожну заготовку з тесту. Зберіть тісто в кульку, закріпіть краї так, щоб фарш не витікав.





  6. Лілія Звіт порадує приготування пароваркаТак вони вийдуть м'якше. Процідити оливу паровиків, викласти бункери на відстані один від одного, так як добре росте тісто. Затишна за 15 хвилин.



  7. Змочити їх з великою кількістю нафти і посипати меленими тріщинами або горіхи і цукор. Бодибилдерши!





Знайомтеся з рецептом цієї делікатеси, дивіться відео з кулінарного каналу Лілії Завіт. Вона має багато розумних і перевірених рецептів! про:blank

Я хотів би дізнатися, як зробити сирні коржі. Я запекла його в годину, і сім'я їсти її на тиждень, не запекла!



Ці свінгери З дріжджового тіста прикрасить будь-яку чайну вечірку. До речі, їх можна приготувати з будь-яких начинок. Не потрібно нічого купувати для приготування їжі, всі продукти прості і доступні, і результат вище всякої похвали.

Я дуже люблю старі автентичні рецепти, там щось сакральне, і це так смачно. Дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное