У багатьох селах є традиція стейвових буряків, що поділяють старий рецепт.

Сауеркраса. Слово лише збуджує розум! Я ніколи не мав цього перекусу. Але недавно я прийшов на простий рецепт. І я дивився, що це було і що було з'їсти. До речі, такий каштан може бути просто з хлібом, і як доповнення до будь-якої основної страви. Також до борщу додано сауеркраута. Незвичайне поєднання смаків гарантовано!



Краса квашеної капусти полягає в тому, що її можна варити протягом року. У цій формі рослина відмінно підходить для виготовлення саморобного борщу. І можна використовувати каву себе, і рідину, в якій її замочують. Засіб набуває характерну кислинку, насиченість якого можна регулювати самостійно.



Для приготування квашеної капусти краще використовувати темні сорти burjak. Як "Бордео" В результаті неймовірно приваблива закуска насиченого рубінового кольору. Шукаємо!

Я також хочу попередити, що інгредієнти в цьому рецепті призначені для одного скручування. Якщо ви хочете підготувати більше заготовок, сміливо збільшити кількість всіх продуктів кілька разів.

інгредієнти
  • 500г буряк
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. цукру
  • 2 зуба. Кошик
  • 1 лавровий лист
  • 2-3 шт. ароматний перець
  • 0,5 ч.л. насіння кропу
  • вода


Підготовка
  1. Перше, що ви змиваємо бором і відмиваємо її. Потім порізати овочі на шматочки одного розміру. Він може бути тонкими скибочками або брусками - як зручно для вас.
  2. Далі помістіть шматочки буряка в стерилізованій банці разом з усіма спеціями, сіллю і цукром. Також потрібно додати подрібнений часник і лавровий лист.



  3. Залийте майбутню квашею холодною кип'яченою водою, щоб рідина повністю покривала рослина. Потім покрийте шию баночки марлі і покладіть її в темне місце 2-3 дні.
  4. Потім зніміть марлю з баночки і покрийте її стерилізованим залізною кришкою. Надішліть буряк в холодильник на 2-3 тижні. Під час цього часу каштан буде належним чином заспокійливим. Бон привіт! р.





Сauerkraut beets: поради редакційної колегії Під час бродіння на вершині боргу може сформувати білу форму. Не боятися її. Дуже ретельно видаліть верхній шар буряка і подаємо закуску на столі. Якщо ви хочете бути безпечними і запобігти появі цвілі, просто помістіть трохи дрібно нарізаний хрін на вершині рослини.

Як бачите, в цьому рецепті майже немає солі. І це чудово нормально. Крім того, багато домовласників, як правило, бродіння буряків без солі і цукру. Також під час приготування в банці можна додати родзинки і кілька сушених скоринки хліба.



Ця хитрість поліпшить смак не тільки sauerkraut, але і рідина, в якій вона тушкована. Можна сміливо додавати до борщу, щоб вона вийшла більш насиченою і насиченою кольором і смаком. Про нас

Я також рекомендую варити буряк, мариновані в небезпечному соку. Зима приїжджає, тому сезонні гнівці незабаром будуть на полицях.



Беети є дуже корисним продуктом, який можна споживати сиру. Наприклад, роблять горіхові фруктові і овочеві соки від неї. Я дуже рекомендую читати статтю моєї колеги Миколи Ладуба. У ньому розповів, як приготувати такий препарат. Справжня бомба вітаміну!

Якщо ви готуєте квашену капусту за нашим рецептом, обов'язково поділіться своїми відгуками в коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное