Дмитро Комаров знову відвідав Харків і розповів, як живе місто

По-перше, ми всі пішли, як Дмитро Комаров відвідав різні частини світу. Він пішов на екзотичні місця, спробував незвичайну їжу і показав особливості різних країн. Але, що всі змінилися, коли Росія запустив повноцінну інвазію України. Телевізор негайно висловив свою позицію. Він також змінив свою діяльність різко. Тепер він подорожує по країні і показує, що окупанти зробили до неї. У новому пості він показав, що ситуація в Харкові зараз.



@komarovmir Редакція "Сайт" Діє з вами думками Дмитра Комарова про Харків. Ми також покажемо вам фотографії, які взяли там.

З перших днів війни Дмитро Комаров оголосив свою позицію. Засудили дії окупантів. Зараз продемонстровано те, що сталося в містах України після вторгнення. Він намагається показати правду світу. Ми поділили свій звіт з Харкова. Він зняв місто з дроном і показав, що він виглядає як зараз. І нещодавно він відвідав Харків знову, щоб показати, що сталося там.



@komarovmir У своїй записі Instagram він писав: "Харків сьогодні." Щоденні заїзди, щоденні ракетні атаки на житлові площі, історичний центр міста. На фото одна з найбільш потужних прильотів на сьогоднішній день знаходиться в центрі міста, поблизу архітектурних пам'яток. Вони знімаються з Білгородської області мирного Харкова та мирного населення. Як видно на фото, немає натяків військових об'єктів на місці прибуття. й



@komarovmir Дуже болючий погляд на те, що красиве місто виглядає зараз. Уже 6 місяців тому люди жили щасливо тут. Ми проходимо на цих вулицях і взяли наші діти. Але загарбники доводять лише більше руйнувань щодня. Тим не менш, Харків, а саме люди, які живуть там, стійкі, міцні і незворотні.

Комаров писав: «І Харків безперечно.» Візерунок згуртованості. У зв’язку з тим, що на підприємстві з’являються місця ракетних ударів. Утиліти просто зверху: все швидко відновлюється. Пошкодження проводів, труб, видалення паль каменів і фрагментів, скла - роботи кип'ятять так, щоб місто відразу жив повністю. Він був чистим і красивим. Я використовував, коли я бачив супершвидкісні ремонти в Токіо. Але я скажу, що Харків не поступається. й



@komarovmir Попри всі руйнування місто продовжує жити. Якнайшвидше аналізувати наслідки нападів, щоб повернутися до бізнесу. Такі люди не можуть перемогти. Дмитро також зазначив, що Харків живе, незважаючи на обстріл. Він впевнено рухається до перемоги. Ми щиро радіємо харківським людям.



Також до цього Дмитро опублікував пост на День Незалежності, в якому він захопив своїх однодумців. Ми були дуже натхненні думками. Сьогодні це особливий День Незалежності - в найскладніший час для України в історії, коли країна, більш ніж вічно, потребує допомоги кожному з нас, щоб наблизити перемогу разом.

Сьогодні, весь світ захоплює унікальну особливість українців – об’єднати, перетворювати в єдиний організм. Разом ми стаємо неможливим. Наша сила знаходиться в нашій єдності. й

Дмитро поділився своїми думками про свободу: Вчора ми говорили про незалежність. Для мене це свобода. Свобода дії, думка, бажання. Уміння вільно мріяти, самостійно визначити, що ваше майбутнє буде.

Якщо ви незалежні та незалежні, якщо ви є безкоштовними. Тільки незалежна людина може дозволити собі не лежати, не адаптуватися до обставин, але бути самим. Тільки незалежні люди завжди перемагаються. Я пишаюся українською мовою. Я пишаю жити в Україні. й

700850 р.

@komarovmir Ми думаємо про те, що кожен з нас думає. Ми хочемо бачити, що українські міста виглядають зараз. Але що немає причин, щоб відмовитися. Ви повинні бути сильнішими і вірити в перемогу, приносити її ближче до будь-яких засобів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І ми, звичайно, перебудемо міста. Ми віримо, сподіваємося і не втратимо серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное