Квіти для вчителя 1 вересня тепер сприймаються як дивний і безглуздий ритуал.

Подарунок. Квітковий букет 1 вересня — це свята. Яскраві ромашки, ніжні айстри, пишні троянди і плавати в класах школи. Де ці красиві квіти йдуть поруч? Що робити, якщо вчитель не схожий на таку кількість букетів? Що таке право робити в сучасному світі, щоб будь ласка, з кожного боку? Шановні друзі!



У соцмережах перед основним святом усіх школярів протікають знаменитостій Учні постійно намагаються розібратися, як привітати вчителів. Після того, як я дійсно хочу, щоб зробити шкільні мами або татами приємно, давайте щось пам'ятати. Іноді звичайні букети або рослини в kashpo. Часом настає щось більш дорогоцінне.

«Я не розумію дарувати подарунки вчителям. Коли мова йде про квіти або цукерки. Але не робіть мене неправильно, іноді це занадто багато. Наприклад, минулого року комадія збирає подарунок для вчителя першого класу. І ви знаєте, що вони вирішили подарувати? Сережки! Головне, щоб батьки були підтягнуті в тому, що подарунок повинен бути, домогосподарка Варвара є непристойним.



Пелюшки клумби на підвіконня Аргу на інтернеті Олександр і Марина, батьки п'ятиградників. «Що буде легше давати гроші?» Яка точка цих букетів, якщо вони закінчуються в будь-якому випадку? Так багато грошей на відходи. Для того, щоб їх було якомога більше, ніж в шторках, або іншим, вони знову згорнулися. Не переконуйте мене, що я неправильний, Олександр Музес.

«Я погоджуюсь, що букети будуть відкидані пізніше». Не робіть їх гербарією, чесно. Тільки тут ваша проблема, Олександр, за відсутності уяви. Ми, наприклад, даємо нашу надію Maximovna орхідеї на рік. Вона має всі підвіконня і балкон вже приймається. Реальний Еден в квартирі. й

65999816

«Мариночка, ви скоро будете барикадувати свою Надежду Максимовну повністю в квартирі». Орхідеї, говорить Олександр, я розумію, якщо вона дійсно любить квіти. Виявляється вона просто має їх. Подбайте про них, витрачаючи час. У цьому випадку я обрала практичний подарунок. й



До випікання в групі в одному з соціальних мереж з'єднує молоду матір Діану. «Знайди, що ми були просто казково щасливими! Ви можете просто придумати про подарунки. Звичайно, не прямо, але в круглому вигляді можна дізнатися всю необхідну інформацію. Ми не розбиваємо наші голови, тому що ми відразу ж вирішуємо, де і скільки коштує. й

"Я просто шокую, що я читаю! І не з'їдав ці вчителя, щоб дати їм букет букетів і кинути орхідеї? Вони оплачуються, щоб вони робили свою роботу. Я не маю грошей, щоб зробити чуже життя. Якщо ви не любите подарунки, то дайте вулиці помсти! – бабуся першого класу Антоніна є найсвіжіших.



Розуміння різних позицій батьків і близьких студентів досить просто. Не завжди. Фінанси Люди в рядку з запитами, які роблять. Квіти є найкращим варіантом для тисяч сімей. Є різні цінові категорії букетів.

Однак, якщо ви можете дізнатися, що подарувати вчителя, краще це зробити. Так ви не повинні подряпинити голову і вгадати, чи сподобається людина. І не у всіх школах. цвітіння вважається нормальним. Наприклад, великий варіант буде відмовлено в купівлі численних букетів. Батькам пожертвують гроші на благодійність.



Не сумнівайтесь, що велика шкільна родина намагається не розбити традиції. Іноді важко або навіть неможливе для батьків, щоб відмовитися. ціна, які буквально затребувані. Якщо ви вважаєте, що ви повинні звернутися до відповідних органів? Або перенести дитину до іншої школи? Що ви думаєте? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное