На корпоративі намагалася фірмовий новий салат «Корея», дізнався рецепт і вирішив повторювати в домашніх умовах

Я нещодавно мав можливість відвідати корпоративну партію. Відпустка не була пишною, як раніше, але посуд виявилося дуже добре. Дуже сподобалося один салат. Здається простий, але поєднання інгредієнтів дивовижна. Я не соромлюся копати в неї і з'ясувати, які інгредієнти були. Я зробив рецепт і вирішив повторити його в домашніх умовах. Цей салат з крабовими паличками і тріщинами підкорили всім своїм господарям. Я готую весь час.



Редакція "Сайт" Вона поділяє цей рецепт з вами. Дуже гарна вечеря і для вечірки!

Салат з крабовими паличками і тріщинами Інгредієнти
  • 200г крабові палички
  • 200г кукурудзи
  • 300г томати
  • 100г плавлений сир
  • 4 скибочка лофа
  • часник
  • рослинно-масляний
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Я мав зробити цей салат кілька разів, щоб отримати правильне співвідношення інгредієнтів. Щось не було І тоді я зрозумів, що був також плавлений сир. Таким чином, ви можете сказати, що інгредієнт повинен мати. Починаємо готувати. По-перше, давайте обсмажити деякі домашні тріщини.



  2. Для цього ріжемо лофа невеликими кубиками і обсмажуємо на сковороді або в духовці. Раш в сумці, додати подрібнений часник і рослинне масло. Змийте його добре.



  3. Тепер дайте салат прямо. Вирізати помідори в маленьких кубиках. Якщо в них занадто багато м'якоть, краще його видалити. р.



  4. Крабові помади теж.



  5. Тепер ми починаємо формувати наш салат. Для цього знадобиться формувальний кільце. Отже, спочатку викласти помідори, потім крабові палички, після кукурудзи, а зверху натирати плавлений сир на великій тертці. Ви можете використовувати твердий сир, але я люблю його краще. Змастити кожен шар з саморобним майонезом. Давайте салатне пиво. Після цього залийте тріщини зверху, додайте свіжі зелені. 15181018





Найкраще подавати салат з крабовими паличками і тріщинами на столі відразу. В іншому випадку тріщини будуть розм'якшені і не так смачними. Я запевняю вас, поєднання інгредієнтів зробить вас щасливими. Крім того, салат виходить дуже елегантним і апетитним. Не сором'язливо покласти його на стіл. І це дуже просто, не потрібно особливих зусиль. Я сподіваюся, що цей рецепт залишається в кулінарній книзі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное