Замість білків і чебуреків я зроблю простий торт, я сказав всім друзям рецепт, і тепер я поділю його з вами.

Наші будинки цінують і люблять соковиті і серцеві випічка з м'ясом. Наприклад, cheburek або відбілювач. Але недавно на каналі чудової господині Ясмин я знайшов рецепт торта з картоплею і фаршу фаршу, який багато разів краще, ніж будь-який чебурек. Я вирішив приготувати в домашніх умовах. Він був ідеальним. Мій чоловік також оцінив смак торта. Так ми хотіли поділитися цим рецептом з вами.



Редакція "Сайт" Повідомляємо, що тістечка може eclipse chebureki і білого людини.

Рецепт торта з картоплею і фаршированими інгредієнтами для тесту
  • 500г борошна
  • 100мл кефір
  • 220г вершкове масло
  • 100г майонез
  • 1 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 10г розпушувач


Наповнення інгредієнтів
  • 500г м'ясо
  • 2 картопля
  • 3 цибулини
  • сіль і спеції
  • 50мл рослинної олії


Підготовка
  1. Додайте тест першим. Змішайте борошно з вершковим маслом, щоб зробити кришку. Додайте сіль, цукор і розпушувач. Потім додайте кефір і майонез. Перемішайте і перемішайте тісто. Він повинен бути м'яким і нелипким. Залиште його в холодильнику 30 хвилин. р.



  2. В той же час ми зробимо начинку. Виріжте картоплю і подрібніть цибулю. Додайте нарізані овочі в фарш. Додати сіль і спеції. Тільки беремо червоний перець. р.



  3. Додайте трохи рослинного масла тут. Подивляйте все добре і поставте його в сторону. Габаритний зображення



  4. Тісто ділять на дві частини. Перший вал в шар, який відповідає розмірам вашої форми випічки. Перемістіть тісто у форму так, щоб ви вийшли невеликими сторонами.



  5. Покладіть його зверху і розподіліть його рівномірно. Друга частина тесту теж. Накриваємо начинку цим шаром тесту. З'єднайте краю. На вершині торта рекомендуємо змащувати збитим жовтком з молоком до роу. У відео нижче господиня Yasmin робить красиві візерунки на вершині торта. Ви можете повторювати після неї. Випікайте торт при температурі 190 градусів 45-50 хвилин. р.





І ось відео, де можна побачити Yasmine, використовуючи випічку. Це задоволення, щоб подивитися!

про:blank

Рецепт торта з картоплею і фаршем - справжній скарб. Після всього, не існує особливих труднощів з ним, а в кінці виходить дуже серйозний і смачний обід для всієї родини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Вигідний і зручний! Я сподіваюся, що вам сподобалося цей рецепт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное