П'ять речей в валізу, які дають нашим жінкам на відпочинок, всі гріхи.

Ми не приховуємо правду, ми прагнемо нести дивні речі з нами на поїздці. Що кажуть, що ці речі роблять відпочинок більш комфортним. Але вона виглядає смішно ззовні. Туристичний салон, а саме його зміст, дає нашим туристам відпочинок. Давайте подивимося на те, що ці речі є і чому вони можуть здаватися якнайшвидший вибір для поїздки.



Редакція "Сайт" Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Проведено опитування, де мандрівники запитували, що вони часто приймають з ними на дорозі. До переліку увійшли найбільш незвичайні предмети, які названі багатьма учасниками. Деякі точки можуть здаватися неприпустимо. Але вірити мене, люди дійсно приймають його з ними. І ми самі робимо.

Це, мабуть, один з основних маркерів. Котел був винайдений німецькою, але отримав найбільшу популярність в Радянському Союзі. Учасники опитування запевняють, що вони все ще приймають котла на дорозі. У готелі є чайник. Якщо ні, то ви завжди можете відварити воду.



Звичайно, без медикаментів не можна їхати на поїздку. Особливо потрібно взяти деякі специфічні препарати, які ви постійно берете. Не всі країни можуть придбати наркотики без рецепта. Але це не підстави для перенесення всього домашнього набору. Але наші люди, як правило, роблять це. Я пам'ятаю мій мама завжди упаковка досить вражаюча коробка таблеток. Я не пам'ятаю що-небудь інше, ніж лікування шлунка. Краще подбати про хороше медичне страхування.



Багато наших жінок не знають, як виходити без макіяжу. Таким чином, ви повинні носити вражаючу косметику з вами. Також додаються креми, шампуні та бальзами. Однак це не потрібно терміново. У готелі найчастіше є шампуні та гель для душу. Якщо ви їдете в пляж, варто принести сонцезахисний екран.

Решта косметики може бути оптимізована для невеликих розмірів. Взяти лише те, що потрібно зробити життя простіше. Довірте мене, туші і помада досить для очей.

р.

Стилікат досить, але цей предмет знаходиться вгорі 10 найбільш необхідних речей на відпочинку. Виявляється, що наші жінки не готові відмовитися від укладання на відпочинок. Може бути, це право зробити. Я можу виїхати в світлий ніч. І після цілого дня на пляжі, поява волосяних листків набагато потрібно. Я дуже практичний і далекозорий.



Чи схожа на харчову плівку? Однак харчова плівка може допомогти заощадити гроші. Навіщо витрачати гроші на валізу в аеропорту, коли ви можете запакувати його самостійно? Можливо, на перший погляд, харчова плівка в валізу здається з місця, але вона має сенс.

3610Р. 4200Р.

Як ви можете побачити, що валізу можна заповнювати цікавими речами. Подруга шахти колись сказав мені, що вона взяла сміття з нею на поїздці. Все на списку здається логічно, коли ви думаєте про це. Я дуже дивився. Хто знає, можливо, ми повинні вчитися мінімалізму з європейців. Або не змініть те, що вже працює. Це ваш вибір.

Який незвичайний ви приймаєте з вами на поїздці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное