Осінній торт-красивий, навіть якщо ви йдете в гості з ним, я вже зателефоную всім друзям.

Осінь - час запікати ароматні випічка! Це один пердят А сливи прикрасить будь-яку чайну вечірку, сніданок або закуску. Це ніжний, м'який, дуже смачний і одночасно легко приготувати. Я люблю, щоб торт вийшов багато, вони можуть їсти досить і навіть сім'ї або друзів це лікування.

Сьогодні видання. "Сайт" Надання інструкцій щодо підготовки сезонних пісочницяй Не можна відірвати!

р.

Пиріг з яблуками та сливами Інгредієнти
  • 400г борошна
  • 3 яйця
  • 300г сметани (або кефір)
  • цукор 220 г
  • 10г ванільний цукор
  • 150г вершкове масло
  • 100 мл рослинної олії
  • 15г розпушувач
  • 50г кукурудзяний крохмаль
  • 1 ч.л. кориці
  • 0,5 ч.л. турмерної
  • 2 великі яблука (250г)
  • 5-6 слив
  • щіпка


Підготовка
  1. Куб вершкового масла. Додати цукор, ванільний цукор і сіль. Хітти його міксером. р.



  2. Залийте рослинне масло, додайте одне яйце і після кожного 20 секунд збийте, залийте сметану або кефір. Також для аромату і кольору можна додати корицю і турмеріку. Я не додав її, тому що мої діти не люблять турмеріку. 3524579



  3. Додайте розсіяне борошно з крохмалем і розпушувачем. До однорідності. Ви можете використовувати міксер. Тісто виходить досить товстим.



  4. П'яти і кубувати яблука. Пломби позбавляються від ямок і також зрізають їх кубиками або будь-яким іншим невеликим довільним штукам.



  5. Додайте яблука до тесту і перемішайте.



  6. Накрийте запіканку пергаментним папером, залийте тісто на застібці і рівномірно його вирівняйте. Покладіть шматочки сливи зверху і злегка потопіть їх в тісто. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом півгодини до готовності. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою, якщо паличку висохне, то торт готовий.





  7. Готовий торт порошокй Бодибилдерши!





Також я пропоную познайомитися з рецептом яблучного пирога для всієї сковороди від вмілої Ольги Матвії. Цей десерт поєднує ніжні пісочні коржі та соковиту яблучну начинку з нотками лимона!



Цей пиріг. сливи Це чудово! Не пропустіть можливість запашувати себе і ваших близьких ароматними домашніми випічкою з ніжним насиченим смаком. Пальці добре!

Для задоволення результатів роботи, отримати високий і фантазійний розмір, будь ласка, кохані... це так просто!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное