Бабця вчив, як варити тонкі коржі з картоплею «Песант», смак не може бути переданий в слова

З дитинства я пам'ятаю смак тортів, виготовлених своїми бабусями. Хентль оксамитове тісто з товстим шаром картоплі начинкою. Цей смак не може бути виражений слів, але він відразу з'являється в роті, якщо ви думаєте про це. Недавно, я хотів би їх так погано, що я запакував і вирушив до мого величного села на вихідні. Вона прийшла і попросила мене навчити мене, як зробити ті ж ніжні торти з картоплею. Я хочу поділитися цим рецептом.

Вибрати 42 _

Редакція "Сайт" Як приготувати торти з картоплею "Пезан". Відомі їм з дитинства.

Тонкі торти Інгредієнти для тесту
  • 1 ст.л. тепла картопляний бульйон
  • 1 ч.л. сухих дріжджів
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 2.5 ст. борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 6 середніх картоплі
  • 2 цибулини
  • 50г вершкове масло
  • сіль і перець
  • свінгери


Підготовка
  1. У цьому рецепті все пов'язане, я покажу тебе. По-перше, мій бабуся очищений і зрізаний картоплею. І відварив його в солоній воді. Потім зливають картопляний бульйон, деякі з яких залишають на тісто. Картопля подрібнилася і залишилася. Р



  2. В той час як картопля відварила, вона нарізала цибулю і обсмажила їх на вершковому маслі. Вона відправила цибулю на пюре картоплі.



  3. Потім я почав готувати тест. Для цього в ще теплій бульйоні бабуся розчиняють дріжджі, цукор і сіль. Додано 2 склянки борошна і замісити м'яке і злегка клейке тісто. Я пішов його в тепле місце за годину. Потім вона додала решту борошна і висушила її знову.



  4. Потім вона розділила тісто на три частини, утворюючи ковбасу з кожного. Нарізані на шматки. Кожен шматочок закачується в коло. У середині кола викладають столову ложку начинок. Край піднімається і кріпиться. Я не відразу ж отримував тідний торт, вона робить.



  5. Потім вона розтопила тістечка, щоб зробити їх плоскими. Після цього він обсмажив багато рослинного масла до іржі скоринки.





Варто сказати, що ці ніжні торти вийшли точно так само, як я пам'ятав їх з дитинства. Так, це не найкорисніша їжа, але це так багато задоволення! Ви можете втілювати себе іноді. Яка їжа приносить вам спину до свого дитинства?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное