Я зрізаю капусту на шматочки, я порізати буряки в колах, я покажу вам чому.

Мій друг Грузинський продемонстрував, що справжня солоіння капусти в пані. Він сказав, що вони роблять вдома. А бути чесною, я був шокований тим, що сталося. Я не знаю, що я не знаю. Тепер цей рецепт обов'язково поселиться в моїй кулінарній книзі. Я рекомендую вам спробувати це занадто, смак неймовірний!



Редакція "Сайт" подається грузинський рецепт незвичайної капусти з буряками.

Сільня капуста в пані Інгредієнти
  • капуста
  • 0,5 кг буряка
  • 5 зубчики часнику
  • пердят
  • перець-пека
  • 50г сіль
  • 1 ч.л. коріандр
  • окропом


Підготовка
  1. Візьміть середню капусту голову, близько 2,5 кг. Зріжте його на шматочки разом з кришкою. Виріжте буряк у колах. Очистити часник і порізати перець невеликими шматочками.



  2. Тепер беремо велику сковороду і покладіть на неї наступні шари: капуста, буряк, скибочки часнику, перець. Посипати чорний перець зверху. Якщо ви хочете, додайте коріандр. Виготовляйте шари цієї послідовності до виходу інгредієнтів. До верхньої частини каструлі слід залишатися близько 5 см.



  3. У окрему каструлю кип'ятити воду. Додати сіль в неї. Ви можете змінити кількість солі на свій смак. Капуста добре засохне, тому не боїться, якщо бринза ламає самостійно.



  4. Ця гаряча бринза заливається в наші овочі. Поставте пластину вниз і прикрийте кришкою.



  5. Капуста буде готова до 4-5 днів. Ви можете подавати салат на гарні страви. Сама свинина також може бути п'яним, вона корисна для шлунково-кишкового тракту і дещо схожа на бурякові квасолі.





Я дуже сподобався цей рецепт. Капуста виходить хрусткою і дуже цікавою за смаком. З картопляним пюре і свинячими курками, ми в будинку з чубчиком. Для мене це чудова альтернатива домашньому салату в холоді. Це соковита, хрустка і смаки чудово. Я не оцінив смак буряка, але мій чоловік дуже сподобався. Вдалим є соління капусти в свинині. Я сподіваюся, що ви будете насолоджуватися цим рецептом теж.

Що таке осінній салат?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное