Читати ці потужні слова і подивитися, що відбувається, не ігноруйте цю молитву.

Кожна людина має моменти в житті, коли їм потрібна допомога і підтримка. Далі ми переходимо до Бога за цю підтримку. Це допоможе нам міцну молитву за допомогу. Це може бути незамінним в неприпустимих ситуаціях. Просто прочитайте його і дізнайтесь, що буде найближчим часом.

р.

Редакція "Сайт" Він пропонує вам молитву, яка буде зберігати вас в важкому часі.

У вас є ситуації, коли руки падають, і ви хочете чистити від розпаду. Здається, що немає нічого, і нічого не рухається. Для цих моментів ця молитва існує. Він допоможе вам не ставити і виростити підтримку Господа. Після того, як за допомогою такої підтримки, ви можете впоратися з будь-якими складнощами. Головне, щоб відкрити своє серце до цієї молитви і сказати ці слова з усім серцем.



«Мій Креатор, Найвищий Бог! Я бачу тебе, за вашим святом, щоб надати мені невідкладну допомогу, не соромтесь заради Вашої назви. О, мій Бог, слухайте мене. Я шкода, Господи! Послухайте і не соромтесь власної ради, Бог мій. Допоможіть мені бачити вашу видиму інтервенцію і безпосередню допомогу в моїй проблемі.



Тексти пісень, а це означає: Господи, я знаю, що ви є швидкого помічника в неприємності, і тому я приїду до вас і знаю, що ви повинні допомогти мені. Але я послав Ти з усім серцем тепер, то і ввічливості, Отця і Сина і Святого Духа. Я вірю в вашу обіцянку, «Як і це буде надана вам». Дякуємо вам за відповідь на Ваш запит. Амен.



У момент розпаду, просто закрийте очі, залишайте всі труднощі і заповніть серце подякою. Прочитайте цю молитву з вірою.



Після цього ви відчуєте свою душу і тіло, наповнене силою. Господи слухає наші молитви та відповідей. Вам потрібно лише звернутися до нього з чистими і чистими намірами. Ця молитва може прочитати будь-який час, коли ви хочете. Вона дуже міцна. Однак це не варто зловживати. Він не є чарівною, яка покликана виконати кожен з них.



При вирішенні проблем, і вони не забудуть до храму. Бажаєте подякувати Господу за допомогу. Не забудьте допомогти тим, хто потребує.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное