Молода лабораторія техніків декласифікувала найбільш ефективний спосіб запобігання грипу і РСР!

Нефектенза може бути заражена в будь-який час року. Але більшість людей уражаються цим захворюванням взимку. На жаль, сучасна медицина ще не придумала ліки, що гарантує сто відсотків. захист від грипуй

Навіть щеплення не може забезпечити його. Але якщо ви стежите за деякими простими правилами, ви будете мінімізувати ризик інфекції.

Ось тільки два основні рекомендації! Один, руки якомога частішей Завжди після перевезення, завжди після прибуття в магазин, після дотику грошей. Використовуйте мокрі серветки та антибактеріальні засоби.

І другу рекомендацію, яка напевно здивує тебе. Я навчився робити це з дитинства, мій мама-ненавид, результат полягає в тому, що я рідко хворий. Я ніколи не хворий цього року, що означає щось. Олія носа з рослинною олією Перед тим як вийти зовні, змастити весь ніс всередині. Яке масло? Можна їсти без сумніву: соняшник, оливковий, кокосовий. Я не рекомендую косметика: можлива алергічна реакція.

Завдяки цьому простий прийом. Ви створите захисний бар'єр на слизовій оболонці.Зберігати вас безпечно. Ми хворіємо, тому що слизова оболонка часто пересушується: через опалювальний сезон повітря в будинку занадто сухий. слизова оболонка в носі страждає і перестає виконувати основну функцію - бар'єр. Це те, що всі контагії чіпляють. Ординарне масло допоможе!

Повернемося до загальних рекомендацій.

Профілактика грипу



  1. Спробуйте уникати натовпу.
    Кожен з нас подорожує практично щодня в громадському транспорті для роботи, навчання або інших хорів. Це означає, що всі ми, один спосіб або інший, регулярно вступають в натовпи людей, які, звичайно, підвищує ймовірність контрактування грипу. Уникнути натовпу. Як ходити знову.
  2. Миття рук регулярно
    Нерідко ми не звертаємо увагу на такий важливий процес, як ручне прання. По суті, руки потрібні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.й Зважаючи на це просте рекомендацію, ви не тільки знизите ризик отримання грипу, але і позбавите себе від багатьох інших захворювань.
  3. Не пропустіть холод.
    Важливо тримати ноги і шиї теплі. Особливо це стосується осінніх і весняних періодів. Як правило, в цей час здається, що погодні умови дозволяють нам легко одягатися, але, як правило, такий тепло дуже схильний. Також в дощову погоду найкраще носити гумові черевики, так як ходьба в мокрому взутті є обов'язковим способом перекриття.
  4. Не контактуйте з хворими людьми.
    Коли ви перебуваєте на громадському транспорті, стоячи в лінії або на зупинці, спробуйте не звернутися до людей, які мають хворобливий вигляд. Якщо один з членів сім'ї має грипу і ви в одній області з ним, то намагайтеся перехрещувати доріжки з цією людиною якомога рідше. Також не використовуйте ті ж страви з пацієнтом.
  5. Вологий прибирання частіше.
    Вологий клінінг є обов'язковою складовою профілактики грипу. Ця процедура повинна проводитися максимально часто, бажано щодня. Якщо є людина в квартирі, яка страждає від грипу, то прибирання необхідно не менше 3 разів на добу. Варто відзначити, що це не загальне очищення! Досить протерти підлогу і меблі вологою тканиною. В кінці прибирання обов'язково вентильувати приміщення.




  6. Виконайте право і стежте за режимом.
    Важливо розуміти, що ви можете отримати потік без контакту з пацієнтами. Перш за все ослаблений імунітет веде до захворювання! Причина може бути мускат і невідповідність. Під дією корму «пропітер» означає, що Ваш раціон має бути різноманітним і повним. Бажано їсти у великій кількості свіжих овочів і фруктів.

    Не слідувати за режимом, ви викликаєте сильні пошкодження вашого тіла. Щоб бути здоровими, потрібно спати не менше 8 годин. Денний сон також принесе користь.

  7. Мінімізувати пиття.
    Упевнений, що алкоголь є хорошою профілактикою грипу та інших захворювань. Насправді це загальний міф, який не має підстав! Крім того, алкоголь несприятливо впливає на імунітет, тому краще не використовувати його в цілому.
  8. Практика спорту.
    Почати день з ранковими вправами. Це відмінний захід для запобігання багатьох захворювань і грипу зокрема. Ви проведете близько 20 хвилин на зарядці, але ви знайдете гарне здоров'я і здоров'я. На комп'ютері або перед телевізором також дуже корисно, щоб іноді ходити на лижах замість звичайного часу.
  9. Не переробити.
    Є думка, що трудоголізм набагато гірше, ніж алкоголізм. У деяких випадках це дійсно вірно. Якщо ви працюєте занадто багато, тіло може ослаблити так багато, що це просто не може протистояти хворобі. Якщо у вас є ця звичаї, вам потрібно навчитися відпочивати. Встановіть один день на тиждень, коли ви найменш зайняті, приділіть його виключно для відпочинку.
  10. Пити багато.
    Вода - життя. Для імунітету нормально необхідно пити не менше 8 склянок води в день. Крім того, для зміцнення захисних сил організму слід пити різні фортифіковані напої (киди, компотати), фруктові та овочеві соки, фруктові напої з заморожених ягід, трав'яних чаю та відварів.



Додайте ці корисні рекомендації друзям. Захищайте своїх близьких від страшного захворювання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное