Без такої капусти, господарі не хочуть сидіти на столі, маринад пити до дна

Я пропоную вам, шановний читач, відмінний рецепт маринованої капусти. Дуже швидко готуються: після 8 годин ви можете розтріскувати гострий салат капусти, забути про всі ваші носки і майбутні справи. Це один капуста салат має збалансований солодкий і кислий смак, але зробити салат більш цікавим, можна додати втрьох Баночка.

До речі, можна приймати зразок відразу після заливки маринаду, не чекаючи остаточної готовності салату. Давайте!



Капустяний салат з оцтом та цукровими інгредієнтами
  • 1 кг білої капусти
  • 150 г моркви
  • 2 болгарські перці
  • 3 зубчики часнику


Інгредієнти для маринаду
  • 300 мл води
  • 100г цукру
  • 1 ст.л. солі
  • 70 мл рослинної олії
  • 70 мл оцту 9% їдальня
  • 6 горох чорного перцю
  • бай-лист




Великий момент! Тип капусти буде залежати від того, як буде успішним ваш салат. Прийміть осінні сорти капусти - наприклад, "Агресор", "Слава". Вони дають багато соку. Ідеально підходить для маринованої капусти біла, злегка прозора, пухка. Якщо ви використовуєте зимовий сорт капусти, салат може вийти з дуба. Не соромтеся перевірити продавець на ринку.



Підготовка
  1. Перш за все, дрібно приклеїти капусту.
  2. Сод морква на великій тертці, болгарський перець зрізати соломкою. Кисть часнику невеликими кубиками.
  3. Добре перемішати рослинну суміш і покласти її в банки.


  4. Приготувати маринад: варити воду з цукром, маслом і спеціями. Додати оцет в кінці.
  5. Гарячий маринад розливається на банки капусти. Не закрийте баночку відразу з кришкою - дайте їй залишатися відкритим і маринувати до волі.


  6. Дозволити капусту маринувати при кімнатній температурі близько 8 годин, потім відправити баночки з льотною закускою до холодильника.




Не зливайте маринад, закрийте банки кришками і кладемо її прямо з маринадом в холодильнику. Поведи мене, ви будете ловити когось ближче до холодильника більш ніж один раз - багато як чудовий маринад, вони п'ють його нічого, тому ароматний і приємний за смаком.

Борщхт буде пряним і свіжим, якщо додати в неї трохи капусти. Ви не пошкодуєте! Такий домашній салат. Їм буде їсти без хліба.й Надішліть нам свій рецепт, якщо ви цінуєте його. Бажаю Вам миру в небі і здоров'я.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное