Аромат сливого пирога згортається до всіх шпильок навколо, думають, що слива зацвітала

Ще один день приготував неймовірно. пісочниця на тісто наповнювача. Цей рецепт був настільки хороший, що я вирішив поділитися з вами. Скульптурний сливовий сезон в повному гойдалці. Не пропустіть можливість запашувати себе і ваших близьких ароматними домашніми випічкою з ніжним насиченим смаком. Пальці добре!

, Україна

Для запікання сливого пирога не потрібно ніяких серйозних кулінарних навичок. Тест буде проводитися за принципом «змішати все і залити в форму». Я люблю ці рецепти, тому що запечені товари готують дуже легко і швидко. У разі, якщо гості прокинуться на двері.

інгредієнти
  • 3 яйця
  • 200г сметана
  • 100–120 г цукру
  • 200г пшеничного борошна
  • 1 лимон
  • 525-550г зливу
  • 10г розпушувач
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Перше, що ви робите, збиваєте сметану з цукром трохи. До цього з міксером не варто. Потім додайте яйця до сметанної суміші і збити все знову до однорідного стану. Р



  2. Скальд лимон з окропом і потріть його шкіркою. Також вичавити лимонний сік з нього. Додайте ці інгредієнти до майбутнього сливового тіста.
  3. Змішувати борошно пшеничного з розпушувачем, просіяти сухі інгредієнти і додати їх до рідини. Перемішайте все ретельно, щоб зробити густе однорідне тісто.



  4. Добре промийте сливи, виріжте їх навпіл і видаліть кісточку з кожного фрукта. Вихід повинен отримати близько 400 г свіжих фруктів.
  5. Почати нагрів духовки до 180 градусів. У цей час змащуємо цвіль для випічки рослинною олією. Якщо ви використовуєте силіконову форму, вам не потрібно його змащувати.



  6. Залийте готове тісто в форму і вирівняйте його. Далі помістіть половинки слив в тісто, не повністю зануривши їх в суміш так, щоб сливи виглядали злегка. Випікайте торт на 35-40 хвилин при 180 градусах. Перевірити готовність до сухого матчу.
  7. Після приготування сливовий торт повинен повністю охолонути. Перед подачею посипати цукровими чіпсами на волі. Безкоштовно!





Якщо немає сливи під рукою, але є інші сезонні фрукти, не соромтеся використовувати їх! Наприклад, такий торт можна зробити з абрикосами або персиками. Також буде смачним і ароматним.

Крім того, можна додати лимонну шкірку і сік в тісто. Замість цих інгредієнтів буде робити ванільний цукор або ванілін. Ви також можете додати ароматизовану корицю до вашої випічки, якщо ви її любите.



Пломби дуже цікаві фрукти, з яких можна приготувати як солодкі, так і солоні страви. Я пропоную вам дізнатися, як зробити пряний закусок з слив. Ви знайдете оригінальний рецепт тут.

Дуже сподобалося рецепт незвичайного шоколадного варення з слив. Детальні інструкції щодо приготування полулітно поділяють мій колега Анастасія Чубар. Я настійно раджу дотримуватися посилання і заварити це неймовірне варення.



До речі, сливи для пирога можна замочити в міцному напою (в варіанті для дорослих). Все булопси в області флокса до аромату сливового пирога вони думають, що слив зацвіте. Так бути обережним!

Саме сьогодні мудрість. Обов'язково поділитися відгуками в коментарях, якщо ви готуєте сливовий пиріг за нашим рецептом. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное