Пару вирішили облаштувати свій дворик і раптом знаходились

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. При купівлі та продажу нерухомості вони їсти собаку. Однак навіть такі досвідчені фахівці можуть здивувати. І зробив його самостійно. будинок-хаусй Чудовий знайдений Suzanne і Rich Gilson відомий у всьому світі. Що саме вони знайшли, читайте далі в статті.



Instagram / @homedowntheshore Secret House Suzanne і Rich Gilson єпархіальна пара з Нью-Джерсі. Багаторічний досвід купівлі-продажу нерухомості. Не так довго, вони вирішили відремонтувати будинок і прилеглу до будинку територію.

Під час прибирання підлоги американці знайшли ваду готівку в грунт. Пара шокувалися цим знахідком. Сума грошей склала близько 1000 доларів. Всі векселі були надруковані в 1934 році. Вони були в землі майже 90 років!



Instagram/@homedowntheshore Цікаво про будинок, який живе. Ці гроші не заховані в землі. Будинок з секретом знаходиться в дикій природі. Будувався в 20-х роках минулого століття. І це не просто особисте місто. Вийшла до колишнього бульйону.

Неймовірно знайти на подвір'ї Suzanne і Rich's home купили нерухомість в 2018 році. Кілька місяців тому вони вирішили оновити зовнішній вигляд свого двору. Зняти міні-екскаватор і отримав на роботу. Хто б подумав, що це буде археологічний коп?



Instagram/@homedowntheshore "У першу чергу я думав, що це просто бур'яни," людина рецензує. Він підібрав знахідку і просто закинув її в палі іншої трави. Але виявилося, що вони щільно змочуються банкнотами. Колишній власник загорнув їх в коричневий папір і закріпивши їх мотузками.

Вона виглядала як невеликі сигари. Тим не менш, пильно дивився, багата пилка зеленого відтінку на краю незвичайних барів. "Чому гроші!" думав героя. Починався уважно вивчити пошук. Кожен з векселів був від 1934 року. І здавалося б дуже дивний чоловікові.



«Якщо ви подивитеся на свою кишеню і подивитеся на кожну з векселів, це легко переконатися, що вони різні роки», – коментує Rich. Як виявилося, 1 тис. дол. в 1934 р. еквівалентно 21 тис. сучасних доларів.

У цьому пошуку обов'язково знайдеться таємниця. З огляду на те, що в цьому будинку використовується бульйон, ймовірно, хтось отримав гроші незаконно. А потім я вирішив приховати їх. Тим не менш, людина не вдається використовувати їх.



Instagram / @homedowntheshore За законом, Сузанне і Багатий Гілсон можна сміливо обміняти гроші, знайдені. Але пара не хоче зробити це, тому що пошук занадто незвичайний. А вартість таких векселів збільшиться лише за роки. Чому не успадковувати їх від ваших дітей?

Гроші пов'язані з багатьма ознаками і народної вірою. Наприклад, мій колега Богдан Стасюк розповів мені, де суворо заборонено тримати гроші, якщо ви не хочете стати бідними.

Незвичайні ознаки багатства поділилися Дмитром Сидоровим. Він сказав, що на вулиці неможливо підняти гроші інших людей. Вони кажуть, що тоді людина може втратити всі свої заробітки. Але це суперстування про пошук Сузанна і Багатий?



американське ставлення до грошей насправді відрізняється від наших. Я впевнений, що сім'я Гілсон не вірить, що пошук чужих грошей може вплинути на їх фінансове благополуччя. Що ви думаєте про це?

Покажіть мені в коментарях, що б ви робили на місці основних персонажів цієї історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное