Подруга від Chisinau поділився рецептом перців, фаршированих капустою, ідеальна заготовка для зими

Мій друг перейшов в Молдову кілька років тому. Вона відразу почала навчання місцевої кухні. Вона також поділилася так багато цікавих рецептів, які важко підрахувати. Але один рецепт я пам'ятаю більше інших - перець фарширований капустою, на зиму. Це дуже незвичайний предмет, який ми любимо.



Редакція "Сайт" Вона передає цей незвичайний рецепт з вами.

Перець фарширований капусти Інгредієнти
  • 35-40 шт. солодкий перець
  • 3кг капуста
  • 1 гіркий перець
  • 2 морква
  • 13 зубчики часнику
  • зелена


Інгредієнти для маринаду
  • 1 л води
  • 2 ст.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 0,5 ст.л. рослинного масла
  • 0,5 ст. оцту (9%)


Підготовка
  1. Солодкий перець слід очистити від насіння і відварити в окропі близько 7 хвилин. Потім залиште його на охолодження.



  2. В той же час приклеїти капусту. Додаємо до неї рубану зелень (Я тільки беремо кріп) і розчавлений часник. Натріть моркву, подрібніть гіркий перець. Додаємо до капусти, теж. Трохи солі і перемішати. Начинка перцю готова. р.



  3. Окремо готують маринад, змішуючи всі інгредієнти.



  4. Перці далеко від капусти.



  5. Покладіть готовий перець в банки. Потім заповнюємо їх готовим маринадом. Покрийте кришки і стерилізуйте. Двалітрові банки потрібно стерилізувати протягом 30 хвилин, 20 літрів досить. Після закрутки кришки перетворюйте банки вниз і залиште до повного охолодження. р.





Все приготування. Немає додаткового настоювання, оскільки це може здатися спочатку. Хочу сказати, що перець фарширований капустою обов'язково варто витрачати час на нього. Закуска дуже незвичайна. Якщо вам подобається щось більш пряний, можна додати більш гіркий перець. Але це буде чудово.

Я сказав вам, що мій друг поділився різними рецептами з мною. Я не можу допомогти, але рекомендувати її спосіб приготування баклажанів в каструлі. Це так багато речей, які неможливо їсти!

І, звичайно, завдяки їй я навчився готувати класичні молдавські платини на кефірі. Робота на 10 хвилин, і харчування для всієї сім'ї. Чудовий рецепт, який повинен бути в банку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви завжди можете писати і поділитися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное